Elektronik Lenovo G24-20 23.8' 0.5ms 144 Hz monitör

2944 TL Lenovo G24-20 23.8" 0.5ms 144 Hz (HDMI+display) AMD FreeSync Premium IPS panel wled Gaming monitör.
Hepsiburada'da bilgisayar ve ekipmanlarında sepette net %5 indirim var sepete eklediğinizde, 2944 TL oluyor.

Eki Görüntüle 1583961

Link: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ed-gaming-monitor-66cfgac1tk-p-HBCV00002QYDVL

Not: Bu indirime ek olarak eğer Nays hesabınız varsa Nays'ın %10 Hepsiburada kampanyası ile 250 TL hediye para kazanabilirsiniz.

Bana biraz pahalı geldi.

Kutu içerisinden sanırım HDMI kablosu çıkmıyor. Bu durumda Laptop'da kullanabilmek için Type-C to HDMI veya Type-C to Display Port kablosu almak lazım.

Gigabyte alacaktım bugün ama ondan tam 400 TL daha ucuz. Sizce hangisi?
bende ikisi arasında kalmıştım ve gigabyte fiyatı 4bin'e çıkınca bunu aldım. Şuan da lenovo kullanıyorum gayet memnunum. Fakat şuan bugün olsa aralarında 400₺ fark olsa gigabyte tercih ederdim sanırım 180hz sonuçta.

Ben ürünü yaklaşık 2-3 ay önce 3070₺'ye aldım. Şuan da çok iyi fiyat bence ve tavsiye ederim gayet güzel bir ürün yaklaşık 1-2 haftadır kullanıyorum.

bende ikisi arasında kalmıştım ve gigabyte fiyatı 4bin'e çıkınca bunu aldım. Şuan da lenovo kullanıyorum gayet memnunum. Fakat şuan bugün olsa aralarında 400₺ fark olsa gigabyte tercih ederdim sanırım 180hz sonuçta.

Ben ürünü yaklaşık 2-3 ay önce 3070₺'ye aldım. Şuan da çok iyi fiyat bence ve tavsiye ederim gayet güzel bir ürün yaklaşık 1-2 haftadır kullanıyorum.
İnceleme yaparsanız fena olmaz hocam şu ara forumda bir çok kişi merak ediyor.

monitör hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar şöyleki bu monitör asus vg249q dan iyi monitör dp 1.4 hdr ve 0.5 ms tepki süresi mprt modunda kullandığım monitör asustan daha iyi tereddüt edilecek bir monitör değil

Lenovo 165 Hz. Gigabyte 180. Peki 400 TL için aradaki 15 hz için bu kadar verilir mi? Bence sorgulama kriteri ilk başta bu olmalı.

Diğer merak ettiğim konu Laptop kullanıyorum Asus TUF A15 2022 3060 versiyonunu.
Bu laptop ile Type -c to HDMI ile 144 Hz hız alabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı