Elektronik Lenovo G24-20 23.8' 0.5ms 144 Hz monitör

Lenovo 165 Hz. Gigabyte 180. Peki 400 TL için aradaki 15 hz için bu kadar verilir mi? Bence sorgulama kriteri ilk başta bu olmalı.

Diğer merak ettiğim konu Laptop kullanıyorum Asus TUF A15 2022 3060 versiyonunu.
Bu laptop ile Type -c to HDMI ile 144 Hz hız alabilir miyim?
Hocam olay Hz değil. Marka kalitesi vs.

Ben de aldım arkadaşlar, daha erken kargolanma ihtimali varmış. Tedarik sürecinde ürün. Hazır Kasa aldıydım o geldi şimdi de monitör bekliyorum.

Benim aldığım ürün elime ulaştı. İlk izlenimim gayet iyi. Ölü pixel gibi problem göremedim çok şükür.
Ben de yaklaşık 4 saattir deneyimliyorum gayet hoş ve güzel bir monitör. Ben beğendim. Tasarım olarak da çok güzel sadece kutusunu çözemedim açarken biraz yıprattım ama sağlık olsun.

Benim aldığım ürün elime ulaştı. İlk izlenimim gayet iyi. Ölü pixel gibi problem göremedim çok şükür.
Ben de bugün teslim aldım, ölü piksel testi yaptım sorun yok herhalde bir şey fark etmedim. Yalnız ekranın IPS olmasından kuşkulandım daha çok TN panel gibi. IPS panele baktığında kendini görürsün arkayı gösterir TN göstermez. Bu da TN gibi o şaşırttı beni. 165 Hz inanılmaz bir şeymiş bu arada, özellikle 60'tan geçince. 😅

Ben de bugün teslim aldım, ölü piksel testi yaptım sorun yok herhalde bir şey fark etmedim. Yalnız ekranın IPS olmasından kuşkulandım daha çok TN panel gibi. IPS panele baktığında kendini görürsün arkayı gösterir TN göstermez. Bu da TN gibi o şaşırttı beni. 165 Hz inanılmaz bir şeymiş bu arada, özellikle 60'tan geçince. 😅
Aslında şuan inceledim de bende aynısını düşünüyorum. Ekranın üstüne dokunulduğunda mat bir doku var. Acaba ben mi yanlış biliyorum?

Geri
Yukarı