Elektronik Lenovo G24-20 23.8' 0.5ms 144 Hz monitör

Satıcı ile ileşime geçebilirsiniz o zaman hocam, çok garip yenilenmiş ürün mü geldi acaba kasım ayındaki satışlarda 1 kere ölü piksel görmüştüm onun dışında aylardır hiç görmedim.

Amazon'un kendisinden aldim, şu an stokta olmadigi icin degisim yapamiyorum 30 gun icerisinde yenilenirse değiştireceğim.

1 ay önce aldım. Kutusu devasa boyutta içinden DP kablosu çıkıyor. Kurması çok kolay yükseklik ayarlaması mükemmel sanırım 10 cm ile 30 cm olmalı ben alışamadığım için orta mesafede kullanıyorum. 165 Hz olması ayarlardan çok kolay G-Sync var ama NVIDIA denetim masasında aktif pasif ayarını göremedim sanırım otomatik aktif oluyormuş. Monitörün üzerinde yeşil renkte G-Sync amblemi var. Ekran görüntüsü mükemmel ama renk ayarlaması ASUS'lardan daha yorucu ve karışık geldi. Ayrıca ışık sızması sıfır MSI IPS monitörümde karanlıkta sanki denize düşen yakamozlar gibi sağdan soldan parlıyordu.

Amazon adam keklemeye başlamış bilginize. Bu ürünle ilgili siparişlerimi banka kaynaklı olmaksızın iptal edip, stok bilgisini yetersiz gösterdiler. Durumu iletince de sizin siparişiniz onaylanmayınca stok bitmiştir dediler. Daha sonra tekrar sipariş vermek istediğimde de stokta vardı, o da iptal oldu ve ayrıca provizyonda görünüyordu dediğimde "muadil ürün öneriyorum" dediler. Şaka gibiler.

Merhaba arkadaşlar ben de bu monitörü aldım ama hiç memnun kalamadım VX2257 TN panel bir monitörden buna geçtim ama brightness'i 100'de kullanmama rağmen beni tatmin etmedi ayrıca siyah ve beyazları çok dandik geldi acaba ben mi çok beklentiye girdim yoksa IPS panellerin geneli mi böyledir? Bunu iade edip kontrast oranı 3000:1 olan başka bir monitör alsam tatmin olur muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı