Çözüldü Lenovo G50-30 İşlemci Yükseltme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zugolu

Hectopat
Lenovo G50-30 model bir dizüstü bilgisayarım var. İşlemcisini yükseltmek istiyorum ama hangi işlemci uyumlu bilmiyorum. Bunu nasıl öğrenebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
W
Başlık-içerik uyumu mükemmel olmuş. RAM mi yoksa İşlemci mi yükseltmek istiyorsunuz?

Edit: Bilgisayarınızın işlemcisi değişmiyor. CPU-Z indirip ekran görüntüsü paylaşırsanız RAM için bilgi verebilirim.
Başlık-içerik uyumu mükemmel olmuş. RAM mi yoksa İşlemci mi yükseltmek istiyorsunuz?

Edit: Bilgisayarınızın işlemcisi değişmiyor. CPU-Z indirip ekran görüntüsü paylaşırsanız RAM için bilgi verebilirim.

Çözüm
İlk mesajı yönetime rapor ederek rica edebilirsiniz. İşlemci hakkında yorumumu ilk mesajıma editledim.
Teşekkürler.

Hyperxin 4 GB DDR4 2400 MHz Lik Bir Ram Siparişi Verdim Bile Sizce İyi Bir Tercih Yapmışmıyım ?
Bide Sipariş Verdiğim 4 GB Lık Rami Takınca Minecraftı Oynatırmı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı