Lenovo G50 laptop - bios güncelleme failed

Porta

Hectopat
Daha fazla  
Amd ekran kartını bir türlü tanımadı pc ben de okudğum yorumlardan yola çıkarak bios güncelleme yapmaya karar verdim ama malesef indirdiğim bios güncellerken %100 olduktan sonra failed dedi ve pc kapandı. Şimdi açma tuşuna basıyorum fakat görüntü gelmiyor sadece pcnin çalıştığına dair ışıklar yanıyor 2 yıllık garantisi var fakat götürmeden çözebilirmiyim, ayriyetten garantiye götürürsem ek bir ücret isterler mi teşekkürler.

AMD ekran kartını tanımadı derken herhalde ekran kartını değiştirdin. Algılamaması uyumlulukdan falanda kaynaklanıyor olabilir. Sadece buraya da bakma her yere sor, araştır ama garantiye götürmen iyi olacaktır. Keşke Recep abi ile Ali abinin ekran kartı değiştirme videosunu izleseydin. Neyse ama ben garantiye götür derim. (y)

AMD ekran kartını tanımadı derken herhalde ekran kartını değiştirdin. Algılamaması uyumlulukdan falanda kaynaklanıyor olabilir. Sadece buraya da bakma her yere sor, araştır ama garantiye götürmen iyi olacaktır. Keşke Recep abi ile Ali abinin ekran kartı değiştirme videosunu izleseydin. Neyse ama ben garantiye götür derim. (y)
Hayır dostum bu laptoplarda 2 ekran kartı var biri amd radeon diğeri intel, pc sürekli inteli kullanıyordu ben de amdyi kullanmak işstediğim için araştırdığım kadarıyla bios güncellemesine ihtiyacım vardı, sitesinden bios güncellemesini indirdim ancak şmdi laptop açılmıyor % 100den sonra kurulum failed verdi, yazık günah şimdi uğraşıp dur, bir de üstüne para isterlerse delirmemek elde değil, umarım Ali ve Recep Bey veya bilen birileri yardımcı olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı