Lenovo G500 AMD 8570M driver sorunu

Tamam barış bir de sendeki driveri deneyim son olarak artık oda olmazsa laptopu çöpe fırlatıp atacam. Sendeki cd deki driveri bana nasıl yollayabılırsın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep beyin dediklerini yaptım maalesef olmadı kenan, senin dediklerinden de amd driveri komple sildim amd unistall programıyla kaldırdım senin verdıgın driveri yükledim fakat olmadı o da, ama intelin hd 4000 driverini kaldırmaya cesaret edemedim cunku pc ye goruntu veren tek o var bir şey olur daha fazla diye kaldırmadım, bir de zaten o verdiğin intel driverde benimkiyle aynı deği lmi zaten, bendeki intel hd 4000 driverin sürücü tarihi:22.1.2014 sürücü sürümü:10.18.10.3412 boyle yazıyor aygıt yonetıcısınde. :(

Ya benım asıl sorunum pc hıcbır sekılde ati driverini gormuyor kac tane driver indirip yükledim ama yok yok yok cıldıracam balla. Oyunlarda ekran ekran kartım devreye gırıyor mu ondan bır emin olsan intel hd 4000 kartla bu son cıkan oyunları oynamaya kalksam oynatır mı kasma yapar mıkı? Oysakı cogu oyunda kasma yasamıyorum sanırım devreye gırıyor ati.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı