Lenovo G510 açıldıktan sonra donuyor

Muaz23

Hectopat
Daha fazla  
Selamunaleyküm. Arkadaşlar Windows 10 kullanıcısıyım. Lenovo G510 model PC'm var. Sıkıntım şöyle; PC açıldıktan 10 saniye sonra donuyor ve tekrar kapatıp açtığımda ancak kendine geliyor. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Selamunaleyküm. Arkadaşlar Windows 10 kullanıcısıyım. Lenovo G510 model PC'm var. Sıkıntım şöyle; PC açıldıktan 10 saniye sonra donuyor ve tekrar kapatıp açtığımda ancak kendine geliyor. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Sürücüleriniz güncel mi BIOS'tan herhangi bir ayar yaptınız mı HDD ile alakalı sorun olabilir sağlık durumu ve okuma yazma durumu nedir?

Sürücüleriniz güncel mi BIOS'tan herhangi bir ayar yaptınız mı HDD ile alakalı sorun olabilir sağlık durumu ve okuma yazma durumu nedir?
bugün temiz kurulum yaptım ve hepsini kendi sitesinden el ile indirdim.SSD kullanıyorum.
Biostan herhangi bir ayar yapmadım.
SSD kullanıyorum ama..Anlamadım gitti yaaa.
Tam emin değilim ama biyerlerde görmüştüm HDD ya da SSD hangisi ise onla ilgili bir sorun var die biliyorum yanlışım varsa affola.

Bugün temiz kurulum yaptım ve hepsini kendi sitesinden el ile indirdim. SSD kullanıyorum.

BIOS'tan herhangi bir ayar yapmadım.
SSD kullanıyorum ama. Anlamadım gitti yaaa.

Temiz kurulum ile düzeldi mi acaba bir de Windows Update denetleyin ve Kaspersky ile tam tarama yapın:)

:cool: temiz kurulum yaptım. Update ile bütün güncellemeler yapıldı. 3 tane virüs programı ile tarattım :) sonuç yine aynı ha ha ha.

Maalesef yapabilceğimi yaptım:)

Arkadaşlar yardım edecek bir vatandaş yok mu ? :)
Arkadaşlar güncelleme yaptım. Şu an ilk açılışta sanki içeride bir şey takılıyor ve açılmıyor. Power gücüne basıp kapatıp tekrar açıtğımda açılıyor. Bir yardım edin :)

Son düzenleme:
Hocam iyi akşamlar. Aynı laptoptan bende de var. Geçen hafta durduk yere PC açılmadı ve tamirciye götürdüm işlemci yanmış. Neyse dedim işlemciyi değiştirdim temiz kurulum yapayım. Temiz kurulum yaptım ve aynı sorun başıma geldi. Sonra birkaç gün araştırdım ve çözümü bulamadım bende yedek almıştım. Ve yedeğe geri dönerek sorunu çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı