Lenovo G550 uygun ekran kartı

upload_2015-7-16_22-54-36.png
upload_2015-7-16_22-55-54.png
upload_2015-7-16_22-57-5.png

bu bigilere göre sizce şu ekran kartı dizüstü bilgisayarıma uygunmuyudur?:Msi R7 240 2gd3 Lpv1 2gb 128bit Ddr3 Dvi Hdmi Vg GittiGidiyor'da 177753937

Hocam dizüstü bilgisayarın ekran kartları yükseltilemez. MXM slotu olanlar hariç ve sizinkinde yok. Olsa dahi ekran kartı bilgisayar parası kadar oluyor ve yurt dışından getirmek zorundasın. Türkiye' de bulmak neredeyse imkansız. Masaüstü ekran kartını dizüstüne takılamaz. Bununda istisnaları var. Ama bunlar daha çok çok bilgi ve para isteyen şeyler hiç bulaşmayın. Yeni sistem almaktan başka çare yok.

@atakan7474 Sonuna kadar katılıyorum ve ekliyorum. Takılan ekran kartı fazla güç tüketeceği için bilgisayarın açılmama ihtimali bile var.

Arkadaşlar eğer dizüstü bilgisayarınızın mxm slotu varsa mevcut ekran kartınızla çok yakın güç tüketimi olan bir ekran kartı alıp takabilirsiniz aksi taktirde anakart yanar laptop çöp olur. Ama eğer mxm slotunuz yoksa uğraşmayın yeni laptop alın. Eğer illa ben buna ekrab kartı takmak istiyorum diyorsan eGpu ile pc express üzerinden masaüstü ekran kartı takabilirsiniz tabiki bu çol zahmetli olduğu için uğraşmayın yeni bilgisayar alın
Arkadaşlar eğer dizüstü bilgisayarınızın mxm slotu varsa mevcut ekran kartınızla çok yakın güç tüketimi olan bir ekran kartı alıp takabilirsiniz aksi taktirde anakart yanar laptop çöp olur. Ama eğer mxm slotunuz yoksa uğraşmayın yeni laptop alın. Eğer illa ben buna ekrab kartı takmak istiyorum diyorsan eGpu ile pc express üzerinden masaüstü ekran kartı takabilirsiniz tabiki bu çol zahmetli olduğu için uğraşmayın yeni bilgisayar alın
Ayrıca çok güçlü bir ekran kartu takmaya çalışmayın yoksa işlemci darboğaz yapar ekran kartından tam verim alamassınız

Geri
Yukarı