Lenovo G560 nasıldır?

yilbasiagaci

Hectopat
Arkadaşlar az önce elimde bir laptop geldi. Lenovo G560 laptop, bunun sorunları; ekran çizik ve açılmıyor, şarj adaptörü yok. Şimdi ben bu bilgisayarı tam araştıramadım ama Windows 7 starter ve Intel Pentium Inside yazıyor. Sistem gereksinimi ne ve bilgisayarcı kaça yapar? Kara mı girerim zarara mı? Ve laptop oyun performansı nasıl? İyi forumlar.

Arkasında yazanlar:
Lenovo G560
Model Name: 20042
20V=3.25A
M fg Date(yapımı galiba). 11/03/05
Çin yapım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce elimde bir laptop geldi. Lenovo G560 laptop, bunun sorunları; ekran çizik ve açılmıyor, şarj adaptörü yok. Şimdi ben bu bilgisayarı tam araştıramadım ama Windows 7 starter ve Intel Pentium Inside yazıyor. Sistem gereksinimi ne ve bilgisayarcı kaça yapar? Kara mı girerim zarara mı? Ve laptop oyun performansı nasıl? İyi forumlar.

Arkasında yazanlar:
Lenovo G560.
Model name: 20042.
20v=3.25a
M fg date(yapımı galiba). 11/03/05
Çin yapım.

Windows 7 Starter ile gelmişse en fazla 2 GB RAM vardır, cihaz tahminen 2010-2011 yapımı. Preowned T2 Lenovo G560 G560-20042 Laptop in Black - Laptops Direct oyun dersek GTA: SA 30 FPS alır herhalde. Fazla bir şey beklemeyin. Tamir konusunda da muhtemelen zarara girersiniz.

Son düzenleme:

Arkasında yazanlar:
Lenovo G560
Model Name: 20042
20V=3.25A
M fg Date(yapımı galiba). 11/03/05
Çin yapım.
Oyun performansı muhtemelen pek iyi olmayacaktır. Starter sürümlü ve üzerinde muhtemelen P6200 işlemci var.

Oyun oynamak için falan yaptırmayı düşünüyorsan hiç uğraşma değmez. Elinde hiç bilgisayar yoksa ve ihtiyacın varsa yaptırabilirsin. Ne kadar fiyat çıkar bilmem ama kazıklanmayın yeter. Genelde mahalle bilgisayarcıları kazıklamayı severler.

Yeni konular

Geri
Yukarı