Lenovo G570 ekran kartı sürücüsü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

proarc

Hectopat
Yer
Beykikdüzü/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
bundan 2 yıl önce lenovo g570 markalı bir leptop aldım. Yaklaşık 2 yıl sorunsuz kullandım format atmadan. Ama sonra hdd bozuldu ve yenisiyle değiştirdim ve windows8 pro 64bit kurdum. Leptop da çift ekran kartı var bunlardan biri intel biri de amd radeon hd 6300m series. Sorun ise amd ekran kartının driverını kabul etmiyor. Amd'nin ve Lenovo'nun sitesinden driver ı bulup indirdim ama olmuyor.

Not= Aygıt yöneticisinde amd radeon hd 6300m series gözüküyor. (Ama üstünde ünlem işareti var.)

Çözümlerinizi bekliyorum :)

Özellikler :

• Lenovo g570 dizüstü bilgisayar
  • RAM: 4,00 gb
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-2410M CPU @ 2.30 GHz 2.30 GHz
  • İşletim sistemi: windows 8 pro 64bit
  • Ekran kartları: Intel(R) HD Graphics 3000
  • Amd Radeon Hd 6300m series

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak Intel sürücüsünü kurmanız lazım. Bu arada Windows Update'e bir bakar mısınız. İsteğe bağlı sürücler kısmında eğer AMD sürücüsü varsa seçip güncele deyin.

Donanım kimliğini paylaşır mısın AMD kartın:

Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun

Zaten intel'in driver'ını windows güncelleştirme merkezinden indirdim ve amd çıkmıyor.

Donanım kimliği de bu heralde ;
Kod:
PCI\VEN_1002&DEV_68E4&SUBSYS_397A17AA&REV_00
PCI\VEN_1002&DEV_68E4&SUBSYS_397A17AA
PCI\VEN_1002&DEV_68E4&CC_030000
PCI\VEN_1002&DEV_68E4&CC_0300

Merhaba arkadaşlar, benimde Lenovo g570 markalı laptobum var. Aygıt yonetıcısınde İntel (R)HD Graphics 3000 yazıyor, çalışıyor ama dahılı olan Amd ekran kartım çalışıyor mu bilmiyorum. Ekran kartı geçişleri nasıl oluyor, lutfen yardım edın? Amd nasıl geçerim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Kardeşim açacağım oyuna sağ tık yapıyorum ama senin dediklerin yok, Amd'nin doğru driverini bulamadım bulduklarımda hiç bir işe yaramadı. Lutfen yardım eder misin? Yardımların için şimdiden teşekkürler.
Adsız.gif

Bazı sistemlerde sağ tık bölümünde bulunmuyor. AMD kontrol paneline gireceksin oradan değiştirilebilir grafikler kısmından ekle olacak, oradan istediğin program veya oyunu ekleyip yüksek ayarda ayarlayıp kaydedeceksin. En güncel sürüm AMD sitesinden indirebilirisn ancak Lenovolarda Amd sürücüleri sıkıntı çıkarabiliyor.

http://downloadmirror.intel.com/23764/a08/win64_152822.exe
Download Not Complete

DDU ile İntel ve AMD kaldır, kurarken de İntel sonra AMD olanı kuracaksın.

Teşekkür ederim kardeşim, bilgisayarı servise götürdüm onlar halledecek. Yardımların için teşekkur ederim yinede.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı