Başarılı Kurulum Lenovo G570 OS X Yosemite

Forumda verilen Yosemite imajı win32 disk imager ile belleğe yazdırdıktan sonra chameleon bootloader ile kurulum başarılı bir şekilde gerçekleşmekte.
G570 Yosemite.jpg

Yosemite.jpg

OS X.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz dosyaya ulaşıyorum ancak "read only" olduğu için silemiyorum.
raw dosyasını flasbelleğe kaydetmeden önce transmac ile açıp PlatformSupport.plist dosyasını sildim, daha sonra usb oluşturdum. Sorun çözüldü.
Ancak işletim sistemini Türkçe dili ile başlat kısmını geçtikten sonra hata veriyor. Umarım o sorunu da çözebilirim.

merhaba Lenevo G570 Kullanıyorum Yosemiteyi chemeleon ile Sorunsuz Kurdum tek sorunum batarya sorunu
R62QlG.jpg

diğer sorumda:

verdiğiniz bu DSDT leri nasıl kuracaz /Extra Klasörüne Atmak Yeterlimi ...
Extra klasörüne kopyala ve org.chameleon.plist dosyasına kodu ekle
<key>DropSSDT</key>
<string>Yes</string>

Extra klasörüne kopyala ve org.chameleon.plist dosyasına kodu ekle
<key>DropSSDT</key>
<string>Yes</string>

Merhabalar Batarya Kextleriyle ilgili Bi gelişme Varmı LenevoG570 yosemite sorunsuz çalışıyor ama hala batarya yok görünüyorrr

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,9 KB · Görüntüleme: 414
G570 2410m olan modelmi? Bios sürümünü yaz. Disk izinlerini onarmayı dene. Yosemite 10.10.2 update sonrası verdiğim batarya kextleri tekrar yüklemek gerekti.

evet G570 2410m modeli bios sürümünü nasıl öğrenebilirim tek mac kurulu herhangi bi dual boot yok kullandığın yüm kextler dsdt ne varsa hepsini tek link halinde verme şansın varmı ??

G570 2410m olan modelmi? Bios sürümünü yaz. Disk izinlerini onarmayı dene. Yosemite 10.10.2 update sonrası verdiğim batarya kextleri tekrar yüklemek gerekti.

Batarya kext içindeki Kext Utility çalıştır 2 kexti programın içine sürükle yüklenince zaten başarılı olduğu yazıyor. Restart sonrası batarya simgesi çıkması lazım, enerji tasarrufu içinde batarya simgesi göster gibi seçenek varsa aktif et. Bios için F2 ile bios main kısmına bak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı