Lenovo G780 işlemci yükseltme

Reproach

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Lenovo G780 laptopuma i7 3840QM yükseltmesi yapmak istiyorum. Şu anki işlemcim i5 3210M. İnternet'te araştırma yaptığımda bununla alakalı çok fazla bir bilgi bulamadım. Burada buna benzer bir yükseltme yapan veya bilgisi olan kişilerden yardım bekliyorum.

Chipsetim: HM76 ama bazıları HM65'te olabilir diyor.

Saygılar.

Donanımsal olarak desteklense bile yazılımsal olarak destekleyecek mi acaba? Modlu BIOS gerekebilir belki. Size tavsiyem o riskle hiç uğraşmamanız. 2/4'ten 4/8'e geçmek iyi gibi duruyor ama dediğim riskler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer anakarta lehimli değilse ki sizde lehimli değil aşağıdaki gibi olacak.

Donanımsal olarak desteklense bile yazılımsal olarak destekleyecek mi acaba? Modlu BIOS gerekebilir belki. Size tavsiyem o riskle hiç uğraşmamanız. 2/4'ten 4/8'e geçmek iyi gibi duruyor ama dediğim riskler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer anakarta lehimli değilse ki sizde lehimli değil aşağıdaki gibi olacak.
Beni korkutan ısının değişkenliği. eğer yükselirse bunu karşılayacak bir fan grubu ne yazık ki kasada yok. modlu bios olayını ise biraz araştırmam gerekli sanırım. İlginize teşekkürler bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı