Lenovo Gaming 3 vs Monster Abra A7

oscorp

Hectopat

Son düzenleyen: Moderatör:

Bence Monster.

Bende bilgisayar bakıyorum. Ryzen ile Intel arasında kaldım. İlk başta Monster bakıyordum fakat şikayetleri çığ gibi birikti. İnanılmaz şikayetler yer alıyor. O kadar para verip sorun + sorun yaşamaya değer mi?

Şu an bu modelin neredeyse aynısını kullanıyorum benimki 16 GB RAM ve i5 1030H şuana kadar GTA 5'i Ultra'da açtı ve ben bir zararını görmedim ve ayrıca videosunuda çektim bir zararı yok.

Sorun orada zaten. Kinder surprise almıyoruz laptop alıyoruz. Sorunlu mu gelecek sorunsuz mu gelecek diye beklemek var. Ve ayrıca kullandıkları malzemeleri paylaşmıyorlar. Hangi marka RAM kullanıldığı bilinmiyor. Ucuz olsun diye kaliteden feragat etmek herkesin işine gelmeyebilir? Kullanıldığı plastik kasa da deforme olacağı bir gerçek.

Sorun orada zaten. Kinder surprise almıyoruz laptop alıyoruz. Sorunlu mu gelecek sorunsuz mu gelecek diye beklemek var. Ve ayrıca kullandıkları malzemeleri paylaşmıyorlar. Hangi marka RAM kullanıldığı bilinmiyor. Ucuz olsun diye kaliteden feragat etmek herkesin işine gelmeyebilir? Kullanıldığı plastik kasa da deforme olacağı bir gerçek.

İnternetten yaptığım kısa araştırma sonucunda Monster RAM'leri kendi yaptığını gördüm teknik çalışan yazmış bu arada kasa sert plastik sorunlu gelirse iade edersin veya değiştirirsin bu alan kişinin kararı ve biraz şans işidir.

İnternetten yaptığım kısa araştırma sonucunda Monster RAM'leri kendi yaptığını gördüm teknik çalışan yazmış bu arada kasa sert plastik sorunlu gelirse iade edersin veya değiştirirsin bu alan kişinin kararı ve biraz şans işidir.

Değindim şeyde bu. 2020 yılında 10.000TL verip işi şansa bırakmak komik geliyor. Uzun süreli kullanıma açık olan bir ürün olmadığı gayet açık. Şahsen bende ilk Monster düşünüyordum. Şu an uğraşmak istemediğim için ve uzun ömürlü olmasını istediğim için HP gibi markalara bakmaya karar verdim.

Değindim şeyde bu. 2020 yılında 10.000TL verip işi şansa bırakmak komik geliyor. Uzun süreli kullanıma açık olan bir ürün olmadığı gayet açık. Şahsen bende ilk Monster düşünüyordum. Şu an uğraşmak istemediğim için ve uzun ömürlü olmasını istediğim için HP gibi markalara bakmaya karar verdim.

Bende laptopuma 5K verdim bende şans işi istemem ama HP Casper özellikle ikisi bunun gibi markalardan nefret ediyorum önceden HP ve Casper laptop kullandım ikisinin de Allah cezasını versin birinin hardiski bozuldu birinin anakartına bir şey oldu Casper teknik servisi verdik bir ton para verdik sonra sattık işte bu şans bu bunun yaşanmamasını herkes ister.

Yeni konular

Geri
Yukarı