Lenovo, GeForce RTX 3050 Ti ve RTX 3050’yi Onayladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Lenovo, GeForce RTX 3060, RTX 3050 Ti ve RTX 3050'yi Onayladı

Lenovo, masaüstü oyun sistemi olan Legion’ın teknik özelliklerinde yeni RTX ekran kartlarını listeledi. Lenovo, masaüstü Legion oyun bilgisayarı modellerinde piyasaya çıkmamış yeni GeForce RTX grafik kartları olacağını belirten bir liste yayınladı. Paylaşılan özellikler, bilgisayarların NVIDIA GTX 16, RTX 20 ve 30 grafiklerin yanı sıra Intel 10. Nesil CPU’lara sahip olacağını ortaya koyuyor. Lenovo Legion R5 […]

Devamı: Lenovo, GeForce RTX 3050 Ti ve RTX 3050’yi Onayladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bence bu kart 1080P için gelecek son kart olacak.

@Zakramoreas hocam size temizinden 3060, en kötü 3050Ti toplarız.

Güzel haber. Konsollarda fiyat düşmesi bekliyorum, NVIDIA böyle devam ederse Sony ve MS'in konsol satışları düşecektir. Benim gibi konsolcu bir insan bile seneye PS5 mi alsam yoksa 30 serisi bir kart mı alsam diye düşünüyor.

@Zakramoreas hocam size temizinden 3060, en kötü 3050Ti toplarız.
Şu anlık sistem toplama işi biraz yattı :(
Güzel haber. Konsollarda fiyat düşmesi bekliyorum, NVIDIA böyle devam ederse Sony ve MS'in konsol satışları düşecektir. Benim gibi konsolcu bir insan bile seneye PS5 mi alsam yoksa 30 serisi bir kart mı alsam diye düşünüyor.
Bu konuda aynı fikirde değilim hocam. Yıllardır güçlü kartlar çıkıyor fakat hiçbir zaman düşüş göremedik. Konsol ayrı bir dünya olarak görülüyor.

Şu anlık sistem toplama işi biraz yattı :(
Geç olsun güç olmasın, umarım toplarsınız istediğiniz zaman.
Bu konuda aynı fikirde değilim hocam. Yıllardır güçlü kartlar çıkıyor fakat hiçbir zaman düşüş göremedik. Konsol ayrı bir dünya olarak görülüyor.
Kilit nokta benim için 3050. 200 dolar veya aşağısı olursa konsol fiyatına 1080p'de aynı performansı veren PC toplanabilecek. Bu da FHD oyuncular için güzel bir seçenek. Vakit gösterecek :)

Geri
Yukarı