Lenovo GM 2 Pro alınır mı?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Lenovo'nun GM 2 Pro modelınde bır kulaklığı var. Nasıldır alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam GM2 Pro modelini bilmiyorum fakat yaklaşık üç ay önce Lenovo LP40 Pro modelini almıştım aliexpress.com üzerinden. Şarjı çok güzel gidiyor, ses kalitesi çok güzel, kulakta duruşu çok zarif. Tek sıkıntısı mikrofonu. Konuşurken tek kulaklığı ağzına götürmeniz gerekiyor ancak anlaşılıyor. Boğuk bir sesi var.

Lenovo'nun orijinal global pazarda olamayan modeli hocam. 250 TL civarında satılan beyaz renkli olanı orijinal değil ama Amazon'da ve AliExpress'te satılanı orijinal. Yeni üyelik açıp AliExpress'ten alırsanız 170 TL'ye denk geliyor 600 liralık kulaklık. Oyun oynayan biriyseniz alın derim şu anda AliExpress'te bedava resmen üstelik aktif gürültü önleyici var diye biliyorum. Lenovo'nun orijinal ürünü işte hocam.

Lenovo'nun orijinal global pazarda olamayan modeli hocam. 250 TL civarında satılan beyaz renkli olanı orijinal değil ama Amazon'da ve AliExpress'te satılanı orijinal. Yeni üyelik açıp AliExpress'ten alırsanız 170 TL'ye denk geliyor 600 liralık kulaklık. Oyun oynayan biriyseniz alın derim şu anda AliExpress'te bedava resmen üstelik aktif gürültü önleyici var diye biliyorum. Lenovo'nun orijinal ürünü işte hocam.
Hocam hepsiburada ki 270₺ olan orjinal değil mi ? Aliexpress biraz uzun sürüyor 20 güne gelmez ki.

Hocam Hepsiburada ki 270₺ olan orijinal değil mi? AliExpress biraz uzun sürüyor 20 güne gelmez ki.

Orijinal olduğunu zannetmiyorum hocam. Yorumları pek iyi değildi zaten. AliExpress'ten aldım 2 gün önce doğu Anadolu bölgesinde yaşıyorum ben bana ürünler 20 gün sonra geliyor. Şayet İstanbul, Ankara'da yaşıyorsanız 7-8 güne kapınızda oluyor genelde. İç Anadolu ve doğu Anadolu bölgesine genelde 20-25 günde ulaşıyor. Ben beklemem diyorsanız şansınızı deneyin Hepsiburada bulununan model ile. Ama ben ucuza orijinal alacağım diyorsanız beklemek zorundasınız.

Orijinal olduğunu zannetmiyorum hocam. Yorumları pek iyi değildi zaten. AliExpress'ten aldım 2 gün önce doğu Anadolu bölgesinde yaşıyorum ben bana ürünler 20 gün sonra geliyor. Şayet İstanbul, Ankara'da yaşıyorsanız 7-8 güne kapınızda oluyor genelde. İç Anadolu ve doğu Anadolu bölgesine genelde 20-25 günde ulaşıyor. Ben beklemem diyorsanız şansınızı deneyin Hepsiburada bulununan model ile. Ama ben ucuza orijinal alacağım diyorsanız beklemek zorundasınız.
Hocam Akdeniz bölgesi sizce gelir mi 2-3 haftaya ?

Gelir hocam.

Benim ihtiyacım yok aslında hocam. Siyah renginin Türkiye pazarı 500-600 arası olduğu için AliExpress'ten satın aldım. 170'e alıp buraya geldikten sonra 450-475 civarına satıp kârıma bakacağım al sat yapmak için aldım yani.
Hocam tahmini teslimattan önce gelir mi ?

Geri
Yukarı