LENOVO (IBM) Ideapad Y560A veya HP DV6-6020ET LL045EA

zaza_yk

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar...
LENOVO (IBM) Ideapad Y560A corei7 laptopu veya
HP DV6-6020ET LL045EA ikisinden birini almayı düşünüyorum.. acaba aranızda kullanıp artı ve eksi yönlerini günyüzüne vurabilecek biri var mı ?

1-) = diğer markalarla kıyaslanırsa kaçıncı sıraya girer
2-) Türkiye'de servis sıkıntısı gibi bir durum söz konusu mu ?
3-) Kasasında ısınma çatlama gibi bir problem söz konusu mu ?
4-) Dizayn hakkında kısa bir bilgi-klavyesinde içe çökme vs. vs.

Bilgisi olan arkadaşın paylaşım önerini zahmet olmasa bizimle payşasabilirse çok güzel olur.. herşey için teşekkürler...

Konu başlığında biraz eksiklik oldu kusura bakmayın :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Y560'ı ben kullandım ve hem performansı hem de tasarımını çok beğendim. Ama HP DV6-6020ET daha yeni ve daha hızlı bir model. Lenovo'nun işlemcisi eski, HP'de ise Sandy Bridge var... Ayrıca HP'nin ekran kartı da daha yeni ve daha düşük güç tüketip daha iyi performans sunuyor.

peki hocam servisleri hakkında bi bilginiz var mı ?? hp lerin bu yeni nesil degilden bundan bi önceki nesillerin hepside hep aynı sıkıntı varmış.. nedir o sıkıntı bataryalarında sarj cihazında sıkıntı oluyormuş? + hardisk olsun pcnin fan'ı olsun baya bi ses çıkarıyormuş+ çabuk ısınma gibi olay söz konusuymuş.. gerçi bu bilgisayarı da kullanan bir kişiden yorum olarak alabilsek daha güzel olurdu?

Sabit disk ve PC fanları her zaman ses yapar, hele ki oyun bilgisayarlarında...Batarya ve şarj cihazında bir sorun olsaydı HP ürünleri geri toplatırdı....İnsanların her dediklerine de inanmayın. Zaten bir sorun olduğunda garanti var...Isınma sorunu için ürünü 6 ayda bir temizletmeniz gerek.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı