Lenovo İdea Pad 520 Laptop ekran tavsiyesi

emrahcaginda

Centipat
Öncelikle herkese merhaba, konu başlığında belirttiğim gibi lenovo idea pad 520 markalı diz üstü bilgisayarımın ekranı kırıldı, garanti kapsamının bitmesine 1 ay kaldı, ekran fiyatları konusunda servis değişiminde 1.000TL üzerinde fiyat söyleniyor, ama ben daha servisi aramadım, şahet fiyatlar doğru ise benim o kadar fiyat vermem şuan için mümkün değil, garantimin bitmesinede az bir süre kaldı normal dışarıdan bir bilgisayarcıdan yaptırsam fiyatı ne kadar olur, servisin taktığı ile dışardan takılan ekran arasında nasıl bir fark bulunmaktadır. Dışarıdan yaptırsam oyun konusunda görüntü anlamında sorunlar yaşarmıyım yardımlarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler. Not: PC seri numarası ve ekran modelini görüntü olarak yükledim saygılarımla.

WhatsApp Image 2019-11-28 at 14.46.11.jpeg
WhatsApp Image 2019-11-28 at 14.46.12.jpeg
WhatsApp Image 2019-11-28 at 14.46.12 (1).jpeg

Monitörler ve Görüntüleme Aygıtları bölümüne taşınması rica olunur.
https://www.technopat.net/sosyal/bolum/monitoerler-ve-goeruentueleme-aygitlari.35/post-thread
Post kasmak gibi algılanmasın ama yardımcı olabilecek tavsiye verebilecek bir arkadaş var mı dır?

Son düzenleme:

Parça numarana göre aynısını alırsan sorun olmaz.

Sorun belki şu şekilde olabilir: Verdiğin parça numarası olmamasına rağmen uyumlu modeller aynı parça numarası ile ilana konabiliyor, onları da muadil mi diye sorarak öğrenebilirsin. Muadilse özelliklerinde farklılıklar olabilir.

İkincielde daha ucuza da belki denk gelebilir ama çoğu kişi panel numarasıyla ilan vermiyor, ilandaki fotoğrafları karıştırman gerekir, arkadaki sticker bilgileri için.

Farklı ama uyumlu bir ürün alacaksan montaj noktalarına da dikkat etmen iyi olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı