Lenovo IdeaCentre 510 parça değişimi

Norion123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım Lenovo IdeaCentre 510. bilgisayarımda parça değişimi yapabilir miyim? Darboğaz olur mu? Aklımda olan parça değişiklikleri. 1 tane 128 GB SSD 1 tane DDR3 8 GB RAM.

CPU: AMD A10 9700.
GPU: GT730 2 GB.
RAM: 8 GB DDR3.
Ve 1TB hard disk var.
Not: Bilgisayarım masaüstü ama yöneticiler neden dizüstü yapmış?
Eğer iki adet ram slotu varsa ddr3 8gb ram alabilirsin. SSD takabilirsin 3.5 ınc olanlardan. Notunu anlayamadım. Cpu-ıd üzerinden ramın özelliklerini paylaşma imkanın var mı?

Eğer iki adet RAM slotu varsa DDR3 8 GB RAM alabilirsin. SSD takabilirsin 3.5 ınc olanlardan. Notunu anlayamadım. CPU-ID üzerinden RAM'ın özelliklerini paylaşma imkanın var mı?

Notta konuyu açarken masaüstü seçmiştim dizüstü yapmışlar anlamında yazdım. CPU ID üzerinden RAM özelliklerini paylaşma imkanım şu anda yok ama ilerleyen saatlerde bakabilirim.

Yaşamazsın. Kasaya uygun bir GT 1030 bul derim.

Peki sence RAM ve ekran kartı almamı yoksa ekran kartı ve SSD almam mı daha mantıklı. (Rust oynamak istiyorum ve Valorant'ta dorp yiyorum)

Eğer iki adet RAM slotu varsa DDR3 8 GB RAM alabilirsin. SSD takabilirsin 3.5 ınc olanlardan. Notunu anlayamadım. CPU-ID üzerinden RAM'ın özelliklerini paylaşma imkanın var mı?

Benim hatam DDR4 8 GB RAM varmış bende yanlış yazmışım. Ve evet 2 adet RAM slotum var.

Son düzenleme:
Peki sence RAM ve ekran kartı almamı yoksa ekran kartı ve SSD almam mı daha mantıklı. (Rust oynamak istiyorum ve Valorant'ta dorp yiyorum)

Benim hatam DDR4 8 GB RAM varmış bende yanlış yazmışım. Ve evet 2 adet RAM slotum var.
Öncelikle ekran kartını güncelleştir. Sonra ssd ve ramın fiyatına bak hangisi senin bütçene uygun geliyorsa onu seç ama benim tercihim ram olurdu. Önceliğim oyun diyorsan ekran kartı ve ram al.

Yeni konular

Geri
Yukarı