Lenovo Ideapad 3 4800H indirime girer mi?

Hocam sadece oyun oynuyorsanız bu da yeterli.

O bilgisayar 9 bin TL idi. Zamlanmış. Alınmaz. Alacaksanız şunu alın. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q7pey-001-pm-HB00000VHU8T

Render amaçlı aldığım için 4800H'dan aşağıya düşmek istemiyorum, fakat öneriler için teşekkür ederim.

Cevabı bilmiyorsan konuya hiç girmemeliydin, bomboş bir mesaj atmışsın.

Hocam indirime girme ihtimali var, stokları bitirmek zorundalar. Ama kesinlikle indirime girer diyemem.

Alıştık şu parazitlere :D

Teşekkür ederim üstat. Aslında ben de stokların ne zaman ellerinde kaldığını analiz etmeye çalışıyordum. Acaba Ramazan'da millet evde sıkılacak diye PC'lere yönelim olur da fiyatlar daha da artar mı gibi düşünüyorum. 1-2 hafta takip edeceğim bakalım, olmadı bütçemi biraz zorlayıp 10000 liraya alırım. Tabi 9K olsa aradaki farka farklı donanımlar vs alınabilir.

Alıştık şu parazitlere :D

Teşekkür ederim üstat. Aslında ben de stokların ne zaman ellerinde kaldığını analiz etmeye çalışıyordum. Acaba Ramazan'da millet evde sıkılacak diye PC'lere yönelim olur da fiyatlar daha da artar mı gibi düşünüyorum. 1-2 hafta takip edeceğim bakalım, olmadı bütçemi biraz zorlayıp 10000 liraya alırım. Tabi 9K olsa aradaki farka farklı donanımlar vs alınabilir.
Hocam sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum fiyat ve stok konusunda, yarın ne olacağı belli değil. Umarım istediğiniz laptopu bulur ve alırsınız. IdeaPad sizi üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı