Lenovo Ideapad 3 alınır mı?

Kullanım ne amaçlı oyun ise tavsiye etmem. Program falan kullanacak iseniz RAM de yeterli değil. Aldıktan sonra artırırım diyorsanız ve sadece günlük kullanım içinse şarjı kaç saat ve ömrü nasıl diye özellikle bakın derim.

RAM takviyesi ve SATA SSD takarak günlük kullanım için tercih edilebilir. Fiyat tartışmalı.

Hocam bende fark ettim RAM ve depolamayı alırsam yapacağım.
Kullanım ne amaçlı oyun ise tavsiye etmem. Program falan kullanacak iseniz RAM de yeterli değil. Aldıktan sonra artırırım diyorsanız ve sadece günlük kullanım içinse şarjı kaç saat ve ömrü nasıl diye özellikle bakın derim.

Alırsam kardeşime düşünüyorum hocam zaten kardeşimde bir Minecraft oynar,zaten dediğim gibi alırsam RAM ve depolama takviyesi yapacağım.

Hocam bende fark ettim RAM ve depolamayı alırsam yapacağım.

Alırsam kardeşime düşünüyorum hocam zaten kardeşimde bir Minecraft oynar,zaten dediğim gibi alırsam RAM ve depolama takviyesi yapacağım.
Uzun ömürlü ve sağlam istiyorsanız ürün o kadar iyi değil, beklentiniz çok yüksek değil ise alın ama dediğim gibi dikkatli inceleyin çünkü laptop şuanda sürekli alabileceğimiz bir kategoride değil sonuçta. Minecraft için ise ekran kartı dahili yani ram yüksek olsa bile nasıl bir performans verir araştırın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı