18000 TL laptop önerileri

Bütçe
18000
Ben i7 10750H GTX 1650 versiyonunu kullanıyorum bir problemini görmedim bilgisayarımın coil whine bobin cızırtısı sorunu var ama benim kullandığım seride sizde olur mu bilmiyorum.

Bütçe düşürürsem sıkıntılar artıyor. Yani önceden daha düşük bütçelere bakıyordum. Bir konu açıyordum 10 laptoptan biri seçiliyordu en son. Sonra seçilen laptop hakkında bir konu açıyordum alınmaz diyorlardı. Tek aradığım şey bu laptop alınır mı sıkıntı çıkarır mı? Bir de düşünmem için bir alt bütçede önerebileceğiniz neler var?

Lenovo'nun y serileri çok iyi ASUS'unda ROG STRIX g513. diğerlerinde hep bir sorun duyuyorum. Belki bunlarda bile vardır.
Lenovo'nun y serileri çok iyi ASUS'unda ROG STRIX g513. diğerlerinde hep bir sorun duyuyorum. Belki bunlarda bile vardır.

Kısaca sizce yarın sipariş verecek olsam hangisni vermeliyim?

Kısaca sizce yarın sipariş verecek olsam hangisni vermeliyim?

Ben olsam ASUS alırdım 3050 Ti'li olanı ben de sizin gibi düşünürdüm 1650 bir laptop aldım ama şu an ağır oyunlar oynamak istiyorum artık tamam oynatuyor ama tam sınırda oynatıyor 1 2 sene sonrakileri 40 45 FPS anca oynatır o yüzden 3050 Ti bir de ASUS'un kasası çok sağlam kafanda bir fikir oluşssun diye bir vide atayım sana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı