Lenovo Ideapad 3 donuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serahsi

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık 2 hafta önce bir arkadaşım Lenovo Ideapad 3 15ADA05 modelini satın aldı. FreeDOS olan gelen laptopa Windows'tan indirdiğimiz Windows 10'u attık ve lisans crackledik, bunla beraber driverlarını indirdik. Arkadaşım normal Facebook, Instagram, Netflix vb. sitelerde gezerken bir anda laptop tamamen donuyor. Acaba ne gibi bir sıkıntısı olabilir? Arkadaşım bayağı titiz kullanan birisi, gereksiz hiçbir program yüklemez ve oyunda oynamaz.
Laptop: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...Xl3B5SjxYRC4rueYqIFgjywTLtg1p5NRoCNHoQAvD_BwE

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazılarını kendi sitesinden bazılarını Driver Booster ile indirdik.
Microsoft sitesinden Windows 10'u yeniden indir ve formatla. Crackleme gibi bir işlem yapma, git 20-30 TL'ye OEM key falan al ya da ücretsiz sürüm olarak kullan, drive booster asla kullanma tüm driverları Lenovo'nun kendi sitesinden indir.
Donması için format sonrasında elinizden geleni yapmışsınız neredeyse.

Arkadaş crack hakkında konuşmamış. Yardım istiyor. Crack kullanıyor ise de kendi sorunudur. Karışmanızın manası yok.

Crack hakkında konuşmamış ama cracklediğini söylemiş karışıp karışmayacağımı sana soracak değilim yapılan işlem yasal değil. Üstelik açık kaynaklı işletim sistemleri de var.

Crack hakkında konuşmamış ama cracklediğini söylemiş karışıp karışmayacağımı sana soracak değilim yapılan işlem yasal değil. Üstelik açık kaynaklı işletim sistemleri de var.
Tamam efendim. Sorunu büyütmenin manası yok, cracki ben yapmadım. Arkadaşlarımın yaptıklarını hikayet etme babından çoğul kullandım. Yaptığımız yanlışın farkına vardık, düzelteceğiz. Sıkıntı yok 😁🥰🥰

Devlet bürolarında bile crack kullanılıyor neyi şikayet ediyorsun acaba 😂

Devlet bürolarında bile crack kullanılıyor neyi şikayet ediyorsun acaba 😂

Şikayet değil, ihbar. Microsoft'un bu konuda çalıştığı şirketler var. Devlet dairelerinde crack kullanılması Microsoft ve Amerika'nın işine gelir.
Üstünde durmanız gerek yer yasal sınırlar değil, etik sınırlar. Hadi bunlar neyse kişisel verilerini riske atıyorsunuz zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Crack kullanmak bir suçtur, yasal değildir, yaşınızın küçük olduğunu varsayarak ihbar etmeyeceğim" "Üstünde durmanız gerek yer yasal sınırlar değil etik sınırlar"
Şikayet değil, ihbar. Microsoft'un bu konuda çalıştığı şirketler var. Devlet dairelerinde crack kullanılması Microsoft ve Amerika'nın işine gelir.
Üstünde durmanız gerek yer yasal sınırlar değil, etik sınırlar. Hadi bunlar neyse kişisel verilerini riske atıyorsunuz zaten.
tam bir ahmak işi.
"yaşınızın küçük olduğunu varsayarak".
Bence etik sınırlardan değil de daha çok akıl ve mantık sınırlarımızdan konuşmamız gerek ama ne yazık ki efendim sizin silahınızın şarjörü bitmiş 🤣🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı