Lenovo IdeaPad 3 için 600 TL soğutucu önerisi

Hangi termal macunu kullandınız.

1685368762206.png

Benim laptopun yanlarda hava çıkışı yok. Vakum sogutucular daha iyi diyorlar ama benim laptopa uygunu var mıdır?

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1798643

Benim laptopun yanlarda hava çıkışı yok. Vakum sogutucular daha iyi diyorlar ama benim laptopa uygunu var mıdır?

İyi bir termal macun kullanmışsınız bende i5 3210M GT740Mli bir laptop var onda vakum soğutucu kullanıyorum ve cidden 9 derece etki etti 9 çok büyük bir değer laptop için cidden eğer bilgisayarınızda bu yer var ise kullanabilirsiniz benim aldığımın linkini atarım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-29-17-37-17-562_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg
    Screenshot_2023-05-29-17-37-17-562_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 3
O zaman mecbur normal soğutuculardan alacaksınız Amazon'dan alın bence alın beğenmezseniz iade edersiniz Amazon iade anlamında en iyi firma bence.
azerbaycandan alıcam ya iade le uğraşamam

Şu an baktim 57 derecedeydi Chrome da dolasırken altına hoparlörümü koydum hava alsın diye rahat 43'lere kadar düştü vallahi simdi 46 ya kalkti bir.

Klimanın altında getirdim laptopu açtım CS'yi masamda 85 derecelerde çalışıyor burada 57.

Son düzenleme:
Azerbaycan'dan alacağım ya iade le uğraşamam.

Şu an baktim 57 derecedeydi Chrome da dolasırken altına hoparlörümü koydum hava alsın diye rahat 43'lere kadar düştü vallahi simdi 46 ya kalkti bir.

Klimanın altında getirdim laptopu açtım CS'yi masamda 85 derecelerde çalışıyor burada 57.

Odan sıcaklığıda etiket tabii ki Adana oturan biri ile Ankara'da oturan birinin sıcaklıkları bir olmaz şu an biraz daha araştır iyi bir fan bsk bütçen var ise.

Odan sıcaklığıda etiket tabii ki Adana oturan biri ile Ankara'da oturan birinin sıcaklıkları bir olmaz şu an biraz daha araştır iyi bir fan bsk bütçen var ise.

Hocam 1 2 test yaptım ilk önce normal masamda CS açtım 88 dereceleri gördün sonra aynısını altına boşluk olacak şekilde bir eşya koydum 70 derecede sabit kaldı. Bu hava alamıyor yav soğutucu fanları çok işe yaramasada boşluk işimi görür zaten diye düşünüyorum.

Hocam 1 2 test yaptım ilk önce normal masamda CS açtım 88 dereceleri gördün sonra aynısını altına boşluk olacak şekilde bir eşya koydum 70 derecede sabit kaldı. Bu hava alamıyor yav soğutucu fanları çok işe yaramasada boşluk işimi görür zaten diye düşünüyorum.

70 derece işinizi fazlasıyla görür zaten boş yere masraf yapmadınız hem kulaklığınız fareniz kötüyse onu değiştirirsiniz böylece benim linklerimden birini çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Geri
Yukarı