Lenovo Ideapad 3 içinden vida sesi geliyor

Roi34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Henüz alalı 12 gün olan Lenovo Ideapad 3 3050 Ti laptopumun içinden vida sesi geldiğini fark ettim ya da yeni başladı tam bilmiyorum sizce ne yapmam lazım böyle bir durumla karşılaşan var mı karşılaştıysanız ne yaptınız servise göndermeli miyim?

Vida sesi nasıl video ekler misiniz?

Vidalar tam sıkılmamış olabilir servise de götürebilirsiniz hemen şipşak 10 dakikada kendiniz de çözebilirsiniz.

Ses bazen geliyor bazen ise gelmiyor biraz araştırdım bu sorunu 3060'lı modelde yaşayan çok sanırım sorun BIOS pilindeymiş servise göndermeyi düşünüyorum ama eylül ayı gibi sizce eylül gibi göndersem bir sıkıntı olur mu çünkü çoğu kişinin laptopunu değiştirmişler benim eylül ayında laptopla 3. ayım oluyor değişim konusunda bir sıkıntı olur mu yoksa hemen göndermeli miyim? Video olarak da şikayet var üzerinde böyle bir video buldum bununla aynı www.sikayetvar.com/lenovo-bilgisayar/lenovo-notebook-icinden-vida-sesi-gelmesi-uretim-hatasi#expl1

Son düzenleme:
Ses bazen geliyor bazen ise gelmiyor biraz araştırdım bu sorunu 3060'lı modelde yaşayan çok sanırım sorun BIOS pilindeymiş servise göndermeyi düşünüyorum ama eylül ayı gibi sizce eylül gibi göndersem bir sıkıntı olur mu çünkü çoğu kişinin laptopunu değiştirmişler benim eylül ayında laptopla 3. ayım oluyor değişim konusunda bir sıkıntı olur mu yoksa hemen göndermeli miyim? Video olarak da şikayet var üzerinde böyle bir video buldum bununla aynı www.sikayetvar.com/lenovo-bilgisayar/lenovo-notebook-icinden-vida-sesi-gelmesi-uretim-hatasi#expl1
Sıkıntı varsa beklerseniz çözülmez hocam yerinizde olsam hemen gönderirim.

Onlar kargolar adresinizi kağıda yazın göndeririken

Tamam hocam teşekkürler büyük ihtimalle pazartesi ya da salı günü gönderip değişim isteyeceğim ancak ben alırken driverları ve Windows deneme sürümünü yükletmiştim İtopya'dan bana gönderirlerken driverlar yüklü gönderirler mi belirtirsem

Geri
Yukarı