Lenovo Ideapad 300 Klavye Sorunu

mdm

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Laptopum olan ve 2 yıldır kullandığım Lenovo Ideapad 300'ün bugün açtığımda klavyenin tuşlarına bastığımda başka tuşlara basmış gibi oldu. Mesela Bbackspace (geri alma) tuşuna bastığımda Lenovolar'da olan ekran kapatma yani F9'u yaptı. A ya bastığımda qaz çıkıyor. Anlamadım gitti. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Su temasi falan oldu mu daha once? Klavye zarar gormus bir sekilde. Klavye degistirmen gerek.

Şimdi bende şöyle bir şey var bende aynı zamanda masaüstü bilgisayar var ve onun klavyesini bağladığımdada öyle oldu.Ekran klavyeside aynı şekilde.Galiba yazılımsal diyip format attım ama hala geçmedi aynı durum.

Şimdi bende şöyle bir şey var bende aynı zamanda masaüstü bilgisayar var ve onun klavyesini bağladığımdada öyle oldu.Ekran klavyeside aynı şekilde.Galiba yazılımsal diyip format attım ama hala geçmedi aynı durum.
Yapiskan tuslar yapmis olabilir misin? 5 defa shift tusuna ard arda basinca aciliyordu.

Shift+Alt kombinasyonlarını olmazsa FN+Numlock kombinasyonlarını dene. Onun dışında su teması olmuş olabilir. Format attım, farklı klavyeyle denedim diyorsun bios kurcaladın mı hiç bios sıfırlamayı da dene. Aklıma başka çözüm gelmiyor :D

Maalesef Shift+Alt,FN+Numlock yapmama rağmen olmadı.BİOS’u daha önceden kurcalamadım ama yinede sıfırladım.Ama yine sorum duruyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı