Lenovo Ideapad 310-15ABR ekran kırık olduğu için BIOS görünmüyor

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Laptopun ekranının sol tarafı kırık olduğu için BIOS'tan USB'yi seçemiyorum ve format atamıyorum. Normalde kullandığım başka bir monitör var ama BIOS'u da o ekrana yansıtamıyorum. BIOS'u 4:3 çözünürlük yapsam çözülür gibi ama onu da nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Laptop: Lenovo Ideapad 310-15ABR.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun ekranının sol tarafı kırık olduğu için BIOS'tan USB'yi seçemiyorum ve format atamıyorum. Normalde kullandığım başka bir monitör var ama BIOS'u da o ekrana yansıtamıyorum. BIOS'u 4:3 çözünürlük yapsam çözülür gibi ama onu da nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Tamircide demo ekran veya aynı monitörde videosundan fotoğrafına bakarak yap.

Novo tuşundan direkt boot device seçip USB'yi seçmeyi denediniz mi?

İnternetten baktım USB'yi en üste almam gerekiyor ama USB nerede bilmiyorum.

Evet denedim olmadı.

Geriye tek bir seçenek kaldı tek tek hepsini en üste almak zaten 5 dk da falan olur atıyorum SD geldi 1'e boş oluğu için 2'ye geçer mesela 2 dede USB vardır olur tek tek F6 basarak yapmanız lazım.

Geriye tek bir seçenek kaldı tek tek hepsini en üste almak zaten 5 dk da falan olur atıyorum SD geldi 1'e boş oluğu için 2'ye geçer mesela 2 dede USB vardır olur tek tek F6 basarak yapmanız lazım.

Sırayla hepsini en üste taşıdım sanırım 4-5 farklı seçenek vardı. Yine de hiçbiri çalışmadı.

BIOS'u 4:3 şekilde açmanın bir yolu yok mudur?

Son düzenleme:
Sırayla hepsini en üste taşıdım sanırım 4-5 farklı seçenek vardı. Yine de hiçbiri çalışmadı.

BIOS'u 4:3 şekilde açmanın bir yolu yok mudur?

Aynısını boot menuden yapın hem karmaşık olmadığından çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı