Lenovo Ideapad 320-15IKB 81BT için SSD önerisi

Bütçe
500-700
Samsung'un evo yada pro serilerini önerebilirim. İnanılmaz güvenilir ve uzun ömürlü. Ucuz ve pahallı olan bir kaç marka model ssd eskittim ve buna rağmen en eski olan samsung pro 850'm en hızlı ve en sağlam durumda olanı.

SSD için başka bakmam gereken özellikler var mı? Bilgisayar programcılığı okuyorum cuma günü sınavda Windows Update arka planda güncelleme yaparken sınav sorularını yapamadım bu yüzden düşük alacağım bu yüzden önümüzdeki ay hemen alıp bu sorunu halletmek istiyorum.

SSD için başka bakmam gereken özellikler var mı? Bilgisayar programcılığı okuyorum cuma günü sınavda Windows Update arka planda güncelleme yaparken sınav sorularını yapamadım bu yüzden düşük alacağım bu yüzden önümüzdeki ay hemen alıp bu sorunu halletmek istiyorum.
Diskin yazma ve okuma değerleri önemli. Samsung bu anlamda ve kalite açısından sıkıntı yaşamayacağın bir marka. Benim değerlerim bu şekilde.

Samsung_Test.jpg

Diskin yazma ve okuma değerleri önemli. Samsung bu anlamda ve kalite açısından sıkıntı yaşamayacağın bir marka. Benim değerlerim bu şekilde.

Eki Görüntüle 792102

NVMe'niz uçuyor :) önerilen Samsung SSD alayım o zaman.
Herkese iyi günler iyi sosyaller. 500 GB SSD yerine 1 TB SSD alacağım yeni öneri verebilir misiniz?

Eki Görüntüle 792102

Son düzenleme:

Geri
Yukarı