Lenovo Ideapad 320 değeri ne kadar?

Echale

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 3 senedir Lenovo Ideapad 320 markalı laptop kullanıyorum zamanında 3000TL'ye almıştım. Sadece klavyesi çalışmıyor. Bunu satmak istersem ne kadara verebilirim? Ufak çizikleri var pek belli olmuyor. Özellikleri;

DxDiagSistem.png

DxDiagGrafik.png

DxDiagOluşturucu.png

Dosya Ekleri

• WindowsSistemÖzelliği.png
    WindowsSistemÖzelliği.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence rahat 3000'u var işlemci iyi ekran kartıda 3000TL laptopta bulamazsın yani 3000 geçik eder bence ben uydruk i5 4 nesil onbard laptopu 2500 koydum yazan oldu.

Ideapad 100'ü 2500 TL'ye satmıştım 3 ay önce falan. Klavye dediğin 100 TL maksimum, alın değiştirin, yok yere değer kaybeder alıcı indirim ister. Ben değiştirmiştim benimkinin klavyesini.

Ben olsam önce klavyesini değiştirir sonra satardım çünkü insanlar genelde klavyenin pahalı olduğunu düşünüyor ya da yaptırmakla uğraşmamak için sizin ürününüzü almaktan vazgeçiyorlar. Klavyesi sanırım 120TL civarında alıp montajını siz bile yapabilirsiniz.

3-4 belki 4.5 arası gider gibi.
Bence rahat 3000'u var işlemci iyi ekran kartıda 3000TL laptopta bulamazsın yani 3000 geçik eder bence ben uydruk i5 4 nesil onbard laptopu 2500 koydum yazan oldu.
Ideapad 100'ü 2500 TL'ye satmıştım 3 ay önce falan. Klavye dediğin 100 TL maksimum, alın değiştirin, yok yere değer kaybeder alıcı indirim ister. Ben değiştirmiştim benimkinin klavyesini.
Ben olsam önce klavyesini değiştirir sonra satardım çünkü insanlar genelde klavyenin pahalı olduğunu düşünüyor ya da yaptırmakla uğraşmamak için sizin ürününüzü almaktan vazgeçiyorlar. Klavyesi sanırım 120TL civarında alıp montajını siz bile yapabilirsiniz.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim klavyeyi sordum 330tl dediler.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim klavyeyi sordum 330tl dediler.

Ben PC sarf malzemeleri satan bir yerden almıştım, daha da ucuzdu. Sen de araştırırsan bulabilirsin. Kendin tak, mahalledeki bilgisayarcı 100 liralık malzemeye 250 lira der, 50 lira da işçilik alır. Yalnız tam olarak aynı modeli almalısın, eski klavyeyi söktüğünde altında model numarası yazar, birebir olmalı.

Geri
Yukarı