Lenovo Ideapad 320 için batarya ve soğutucu önerisi

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar, arkadaşımın bataryası ölmüş Lenovo Ideapad 320'si için yeni bir batarya ve neredeyse 100 dereceye ulaştığı için de (şu an kendisi Aydın'da, önümüzdeki ay yanıma dönebilecek, yanıma döndüğünde termal macun bakımlarını ve temizliğini de yapacağım) soğutucu almak istiyor. Uygun fiyatlı bir batarya ve soğutucu önerebilir misiniz acaba?

Merhabalar, arkadaşımın bataryası ölmüş Lenovo Ideapad 320'si için yeni bir batarya ve neredeyse 100 dereceye ulaştığı için de (şu an kendisi Aydın'da, önümüzdeki ay yanıma dönebilecek, yanıma döndüğünde termal macun bakımlarını ve temizliğini de yapacağım) soğutucu almak istiyor. Uygun fiyatlı bir batarya ve soğutucu önerebilir misiniz acaba?
sogutucu kaç paralık bişey arıyosun?

Soğutucu olarak tek işe yarayan modeller bu tarz olanlar. Diğer soğutucularda o kadar fark görmezsin. Fark görmenin sebebi, laptopu yükseltmen.

Soğutucu olarak tek işe yarayan modeller bu tarz olanlar. Diğer soğutucularda o kadar fark görmezsin. Fark görmenin sebebi, laptopu yükseltmen.
Ne alaka benim dediğim 15 derece rahat soğutuyor kulkaniyorum

Ne alaka benim dediğim 15 derece rahat soğutuyor kulkaniyorum
Dediğimi dene bakalım. Bilgisayar masadayken oyun oyna, sıcaklığına bak. Sonra bilgisayarı bi elinle kaldır sıcaklığa bak. Bir de fan üstüne koy sıcaklığına bak.
Fanı çalıştırman 1-2 derece fark edecek 10 derece bilgisayarı kaldırman.

Yeni konular

Geri
Yukarı