Lenovo Ideapad 330 Windows 10 kurulumunun tekrarlanması

heisenrut

Decapat
Makaleler
1
Windows 10 kurulumu yaptığımız zaman işlem tamamlandıktan sonra yeniden başlatma ekranı geliyor. Ardından bilgisayar yeniden başlatılıyor ve kurulma işlemi kendisini tekrarlıyor. Flashı çıkarıp yeniden başlattıktan sonra görseldeki sorunu alıyorum. Bilgisayara SSD yükseltmesi yaptım. CD-ROM'a da HDD taktım. Acaba burada bir uyuşmazlık mı var?

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    254,9 KB · Görüntüleme: 45
Windows 10 kurulumu yaptığımız zaman işlem tamamlandıktan sonra yeniden başlatma ekranı geliyor. Ardından bilgisayar yeniden başlatılıyor ve kurulma işlemi kendisini tekrarlıyor. Flashı çıkarıp yeniden başlattıktan sonra görseldeki sorunu alıyorum. Bilgisayara SSD yükseltmesi yaptım. CD-ROM'a da HDD taktım. Acaba burada bir uyuşmazlık mı var?

Flashı çıkardınız mı?
Flashı çıkarıp yeniden başlattıktan sonra görseldeki sorunu alıyorum.

Şurayı okumamışım pardon.

Bios dan bilgisayarın HDD veya SSD sini seçmeyi unuttunuz muhtemelen hata öyle diyor

Hayır. Windows'u kurarken SSD'yi seçiyorsunuz ama BIOS'tan Boot edecek cihaz HDD gözüküyor olabilir.
Kurulum ekranı tekrar gelmemesi için Windows restart attığı anda belleği çıkarıp Windows ambleminden sonra tekrat takınız.
Bios dan bilgisayarın HDD veya SSD sini seçmeyi unuttunuz muhtemelen hata öyle diyor
Flashı çıkardınız mı?

Şurayı okumamışım pardon.
Harici bir şekilde kurudum oldu hepinize teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı