Lenovo Ideapad 330S-15IKB sistem mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Scyclops

Hectopat
Merhaba dizüstü bilgisayarımdan bir süredir farklı isimlerde mavi ekran hataları alıyorum.
Bilgisayarımın marka ve modeli aşağıdaki gibidir:

Lenovo Ideapad 330S-15IKB Intel Core i5 8250U 8 GB 256 GB SSD AMD Radeon 535 FreeDOS 15, 6" FHD taşınabilir bilgisayar 81F500QMTX​

Minidump dosyaları:

FreeDOS alıp kendim Windows 10 Home Edition kurmuştum.
Burada oluşturduğum ilk konu hatalı konu açtıysam kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olması halinde dosyaları paylaşırsınız.
Mavi ekransız günler dilerim hocam.

Maksu hocam merhaba, dün şöyle bir ekran hatası aldım:

IMG_20210101_033742833.jpg

Bilgisayarımda Google Chrome ile 6 saatten fazla dizi izlemekteydim. Birden ekran böyle oldu. Fare imlecini hareket ettirebildim ancak hiçbir işlem yapamadım. Sonrasında reset etmek aklıma geldi onu yaptım. Bilgisayarım açıldı. Şu an bilgisayarımı kullanabiliyorum. Bu hatanın mavi ekran hataları ile ilgisi var mıdır acaba?​

Tekrar mavi ekran hatası almaya başladım ve bu sefer çok daha sık hata alıyorum.

@maksu hocamın bir üstteki tavsiyesiyle Avast'ı çoktan silmiştim ve sürücü güncellemesini de aynı gün yapmıştım.
Mavi ekran sorunuma kimse cevap vermediği için üst üste iki mesaj yazmak zorunda kaldım.
Tekrar mavi ekran hatası almaya başladım ve bu sefer çok daha sık hata alıyorum.

@maksu hocamın bir üstteki tavsiyesiyle Avast'ı çoktan silmiştim ve sürücü güncellemesini de aynı gün yapmıştım.

Geri
Yukarı