Lenovo Ideapad 5 Pro R7 5800H laptop nasıldır?

ben genel olarak bilgisayar vs hakimim.. hangi işlemci ne çalışır ne çalışmaz.. monitör de kullanıyorum. model / ısınma vs kestiremiyorum.

ayrıca 12 küsür de az bir fiyat değil legion 5 5800h 15 k küsüre sattılar bir süre önce en azından kasa biraz daha kalındı ısınma belki daha az olurdu

çok yüksek değil mi değerler_
Model hakkında çok fikrim yok MSI tabii ki güzel marka ama bazı modelleri kötü olabiliyor.

ben genel olarak bilgisayar vs hakimim.. hangi işlemci ne çalışır ne çalışmaz.. monitör de kullanıyorum. model / ısınma vs kestiremiyorum.

ayrıca 12 küsür de az bir fiyat değil legion 5 5800h 15 k küsüre sattılar bir süre önce en azından kasa biraz daha kalındı ısınma belki daha az olurdu

çok yüksek değil mi değerler_
83 derece çok yüksek bir değer değil ve sizin kullandığınız uygulamalar bilgisayarı çok yük altına sokmaz. Basit bir laptop standı alırsanız zaten ısı değerlerinde değişiklik görürsünüz.

83 derece çok yüksek bir değer değil ve sizin kullandığınız uygulamalar bilgisayarı çok yük altına sokmaz. Basit bir laptop standı alırsanız zaten sıcaklık değerlerinde değişiklik görürsünüz.

Yok kullandığım programlar yüksek performans gerektiriyor. Öyle basit programlar değil.

Ama bir AutoCAD veya render işlemi değil. Ancak basit pogramlar değil. Ama yüksek sıcaklık oluşturmadığını söyleyebilirim.

Mesele genel olarak modelin soğutma performansının iyi olması. Cunku iyi bir PC arıyorum belki 7/24 çalışacak.

Geri
Yukarı