Lenovo Ideapad 5 Pro vs Lenovo Ideapad Gaming 3

ensnps

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Asıl amacımın üniversite kütüphane olduğunu belirtmek istiyorum bunun yanında ağır oyunları da oynuyorum birinin şarjı daha iyi gidiyor fakat daha güçsüz diğerinin ise sarjı o kadar gitmiyor (5 6 saat fark var) ama çok daha güçlü daha iyi soğutması var.
GTA 5, LoL, pwz2 ve Cyberpunk gibi oyunları oynuyorum.
Kütüphane çalışması ve PC mühendisliği için kullanacağım.
Bunları alma şunu al dediğiniz varsa da linklerinizi bekliyorum.
Lenovo IdeaPad 5 Pro Dizüstü Bilgisayar, 16" 2.5K WQXGA, AMD Ryzen 7 5800H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, FreeDOS, 82L5007HTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba,
Asıl amacımın üniversite kütüphane olduğunu belirtmek istiyorum bunun yanında ağır oyunları da oynuyorum birinin şarjı daha iyi gidiyor fakat daha güçsüz diğerinin ise sarjı o kadar gitmiyor (5 6 saat fark var) ama çok daha güçlü daha iyi soğutması var.
GTA 5, LoL, pwz2 ve Cyberpunk gibi oyunları oynuyorum.
Kütüphane çalışması ve PC mühendisliği için kullanacağım.
Bunları alma şunu al dediğiniz varsa da linklerinizi bekliyorum.
Lenovo IdeaPad 5 Pro Dizüstü Bilgisayar, 16" 2.5K WQXGA, AMD Ryzen 7 5800H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, FreeDOS, 82L5007HTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ideapad 5 pro kullanıyorum. Hem hafif kullanımda hiç üzmüyor hem de ağır oyunlar konusunda sorun yaşamıyorum. Zarif ve ince ama oyun performansı yüksek bir laptop olduğunu söyleyebilirim. Detay vermem gerekirse, çok aydınlık olmayan bir mekanda şarjı beni 7 saat kadar götürmüştü. Oyun konusunda ise çoğu oyunu 2.5k çözünürlükte, orta grafik ayarlarında rahatça oynayabiliyorum.

Geri
Yukarı