Lenovo Ideapad 510 için soğutucu önerisi

aceylan

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Lenovo Ideapad 510 sahibiyim. Laptopum 61 dereceden sonra FPS düşüklüğü yaşıyor bunun sebebi GPU ile alakalı bununla ilgili forumda konular mevcut. Sıcaklığı olabildiğince 61 derecenin altında tutmak istiyorum ve bu uzun süreli olmalı. Hangi soğutucuyu önerirsiniz? 50-100 TL bütçem var ama kaliteli 100 lira üstü bir ürün bulabilirsem bütçemi zorlamayı düşünüyorum. Laptopun hava çıkışı görseldedir.
IMG_20161222_175346.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiği hava çok iyi ayrı klavye kullanıyorum benim bile parmaklarım üşüdü youtube da da videoları bazı kişiler alıp incelemiş f/p ürünü denilebilir malzemesi dandik gibi dursada soğutma bakımından iş yapar. boşta 45 derece laptop 1 saatlik bi csgo maçı attım 55 dereceydi maç sonunda

Verdiği hava çok iyi ayrı klavye kullanıyorum benim bile parmaklarım üşüdü youtube da da videoları bazı kişiler alıp incelemiş f/p ürünü denilebilir malzemesi dandik gibi dursada soğutma bakımından iş yapar. boşta 45 derece laptop 1 saatlik bi csgo maçı attım 55 dereceydi maç sonunda
anladım hocam. hiç büyük oyunlarda deneme fırsatınız oldu mu? fark ediyor mu sizce.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı