Lenovo Ideapad 510 Mac OS Sierra Uyumu

Sierra kurabilirsin. Ancak sorunsuz diye bir şey yok. Cihaz Optimus ise NVIDA kartını kullanamazsın. Dahili ekran kartını tanıtabilirsin. Ancak Apple Skylake tabanlı sistem çıkarmadığı için bu grafik kartı kimi hatalar alma olasılığında var. Wi-Fi kartın Intel ise yada OS X tanımlı olmayan bir kart ise buda çalışmayacak. Kısacası uğraşacaksın. Eğer sorunsuz OS X istiyorsan bir Apple ürünü almalısın.

Anladım bu arada ekran kartı optimus ise kullanamazsın demişsin resimde optimus diyor ama senin dediğin optimus mu bilmiyorum. Nvidia ekran kartının mimarisi Maxwell imiş. Ama işlemci ve intel ekran kartı skylake. Wi-Fi kartı maalesef intel onunda resmini attım. Bunlara bir göz gezdirirsen sevinirim. Birde bu işlemci ile daha önce kurulumu başarılı olan var mı?

Dosya Ekleri

• 6465.PNG
    6465.PNG
    7,8 KB · Görüntüleme: 129
  • 4546464.PNG
    4546464.PNG
    4,4 KB · Görüntüleme: 123
lenovo alıp mac kurmayı düşünüyorsan bence direk macbook almalısın

Yukarıda belirttiğim gibi, 100% uyumlu istiyorsan Apple ürünü almalısın. Eğer PC alacaksanda bunun bir Hackintosh kurulumu olacağını ve donanımların uyumsuz olabileceğini aklından çıkartmamalısın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı