Lenovo Ideapad 520 sistem mavi ekran

İşletim sistemi
Windows 10

Okanmaz

Femtopat
Daha fazla  
Geçen gün oyun oynarken mavi ekran hatası aldım. Format falan attım hala düzelmedi. Ne zaman formattan sonra ekran kartı güncellemeye çalışsam bu hataları alıyorum.
Lenovo Ideapad 520 kullanılıyorum i5 8.nesil işlemci 8 GB RAM var içindeki ekran kartı da MX150 ekran kartı var.

102620-11718-01.zip
Mavi ekran dosyalarım bunlar.

Son düzenleme:
Evet şu an onlar güncel. Ama DDU'da onları da sıfırladım. Intel UHD kuruldu NVIDIA yok aygıtta görünmemeye başladı.
Benim tek bildiğim yöntem. DDU ile eski olan sürücüleri kaldırıp. En güncel sürücüleri yüklemekti.

Siz sürücüleri indirdim dediniz. Ama aygıt yöneticisinde gözükmüyor diyorsunuz. Neden aygıt yöneticisinde gözükmüyor burayı anlayamıyorum. Peki hâlâ mavi ekran devam ediyor mu? En son çare olarak format atmanızı önerebilirim. Ama önermekte istemiyorum.
Eğer format yaparsanız. En güncel sürücüyü indirmeye çalışın.

Baya bilgili birisinden yardım almak gerekiyor.

@Murat5038
@Recep Baltaş

Tekrar güncelleştirmeyi denedim ama gene kapandı. Eğer herhangi bir şekilde NVIDIA güncelleştirmesi yapmazsam ne kadar bilgisayar açık kalırsa kalsın mavi ekran hatası almıyorum.

Hayır şu an Intel UHD'yi kullanıyorum. MX150 kartı şu anda herhangi bir de erişim yok. NVIDIA denetim masasına bile giremiyorum aynı hatayı veriyor üste paylaştığım gibi.
Tamam. Cevabın için teşekkür ederim.
Hayır şu an Intel UHD'yi kullanıyorum. MX150 kartı şu anda herhangi bir de erişim yok. NVIDIA denetim masasına bile giremiyorum aynı hatayı veriyor üste paylaştığım gibi.
Peki buradan bir şey gözüküyor mu?

1603746356693.png

Yeni konular

Geri
Yukarı