Lenovo Ideapad 700 Lenovo Ekranında Takılması

MrKuark

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Bigisayar Mühendisi
Lenovo Ideapad 700 model bilgisayarda sabah her şey normaldi fakat şimdi açılmıyor. Lenovo yazili ekranda kalıyor ve sürekli daire dönüyor, yaklaşık bir saattir bu şekilde, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bios güncellemesi yapsanız olabilirdi de ekran kartı güncellemesinde bu sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. Yalnız sizin sorununuz devam ediyor mu dedim evet dediniz ama uyku modunda ya da kapatıp açtığımda oluyor dediniz. Yani normal açılıyor demektir şu an için doğru mudur?
Yaklaşık 1 saat sonra açma kapatma düğmesine basılı tutup zorla kapatıp açtım açıldı uyku moduna aldığımda sorun aynı devam etti bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor ve klavyede kullanılmıyor açma kapatma düğmesine basılı tutuyorum kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
uyku modundan çıkmıyor işinize yarayabilir.
Güncelleme yaptığında neden bilgisayar bozulsun ki? @Voltran
Bozulduğunu nerden çıkardınız? Arkadaş öyle birşey dememiş. Bu durum benim de başıma geldiği için söyledim. Güncelleme yaptığı için o şekildeydi ve bir süre sonra güncelleme olunca açılmıştı. Umarım anlatabilmişimdir. Muhalefet olacağına ayrıca çözüm önersen daha iyi olmaz mı?

Sorun halen devam ediyor mu? Güncelleme yaptığı için olabilir.

Sabah Ekran kartı güncellemesi yaptım sorun ondan kaynaklı olabilir mi?
Halen devam ediyor uyku moduna aldığımda veya kapatıp açtığımda oluyor. Uyku moduna girince açmaya çalıştığımda klavye de devre dışı oluyor.

Sorun halen devam ediyor mu? Güncelleme yaptığı için olabilir.

Sabah Ekran kartı güncellemesi yaptım sorun ondan kaynaklı olabilir mi?
Halen devam ediyor uyku moduna aldığımda veya kapatıp açtığımda oluyor. Uyku moduna girince açmaya çalıştığımda klavye de devre dışı oluyor.

Bios güncellemesi yapsanız olabilirdi de ekran kartı güncellemesinde bu sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. Yalnız sizin sorununuz devam ediyor mu dedim evet dediniz ama uyku modunda ya da kapatıp açtığımda oluyor dediniz. Yani normal açılıyor demektir şu an için doğru mudur?

Yaklaşık 1 saat sonra açma kapatma düğmesine basılı tutup zorla kapatıp açtım açıldı uyku moduna aldığımda sorun aynı devam etti bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor ve klavyede kullanılmıyor açma kapatma düğmesine basılı tutuyorum kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

Son düzenleme:
uyku modundan çıkmıyor işinize yarayabilir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı