Lenovo Ideapad Gaming 3 16.000 TL'ye alınır mı?

Anladım. Neyse alsın arkadaşım onu hallederiz herhalde 170W ile değiştirterek. Zaten o kadar çok oyun oynayan birisi değil aşırı yük bindireceğini sanmıyorum

Pil korumasıyla alakalı o.
Değil. Bilmediğiniz konuda cevap vermeyin bazı şeylere, yorumsuz kalın. Ekran kartı 85W, işlemci ise 45W. Yalnızca bu ikisi 130W güç çekiyorken adaptör 135W. Yükteyken bilgisayar 135W'dan fazla güç çekiyor ve pil tükeniyor. Servis bu yüzden daha yüksek W değerine sahip bir adaptör ile değişim yapıyor.

Değil. Bilmediğiniz konuda cevap vermeyin bazı şeylere, yorumsuz kalın. Ekran kartı 85W, işlemci ise 45W. Yalnızca bu ikisi 130W güç çekiyorken adaptör 135W. Yükteyken bilgisayar 135W'dan fazla güç çekiyor ve pil tükeniyor. Servis bu yüzden daha yüksek W değerine sahip bir adaptör ile değişim yapıyor.

Okuma yazman yok mu? Diğer sayfada adaptörün yetersiz kalıp 170W ile değiştirilmesi gerektiğini söylemişim, oda 170W de de düşüş yaşandığını söylüyor. Sebebi pil koruması, 95'den assagi düştüğünu de goremezsin zaten. Türkçe ogrenmeni öneririm oncelikle, ondan sonra yorumsuz kalmamı isteyebilirsin.

Anladım hocam teşekkürler, peki günlük kullanımda sıcaklık nasıl Ryzen 5'in biraz daha sıcak olduğu söyleniyor oyun haricinde de ısınıyor mu merak ettim.

Oyun haricinde sıkıntı çıkarmıyor hocam ondan sıkıntı yapmaniza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı