Lenovo Ideapad Gaming 3 3050 Ti nasıldır?

jevenil

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.

Lenovo Ideapad Gaming 3 bir laptop alacağım. İkinci el. Sizce fiyatı ve özellikleri nasıl? Bütçemin maksimumuna çıktım daha da fazla çıkamıyorum zaten.

i5-11320h işlemci.
165Hz 15.6" ekran.
3050 Ti ekran kartı.
8 GB 3200MHz RAM.
512 GB M.2 SSD.

Fiyatı 17.000 TL. İkinci el. 2 ay önce alınmış. Garanti kutu fatura hepsi mevcut.

Açıkçası hem 3050 Ti olması, hem 2 aylık cihaz olması, jelatinlerinin sökülmemiş olması, 165Hz ekranı bu fiyata bana mantıklı geldi. Tüm gün araştırdım zaten.

Peki siz Lenovo'nun bu serisini nasıl biliyorsunuz? Ayrıca durum, "bu fiyata bu alınmaz kardeşim kazıklanıyorsun" mu yoksa "ideal kardeşim yapıştır gitsin" mi?

Merhaba.

Lenovo Ideapad Gaming 3 bir laptop alacağım. İkinci el. Sizce fiyatı ve özellikleri nasıl? Bütçemin maksimumuna çıktım daha da fazla çıkamıyorum zaten.

i5-11320h işlemci.
165Hz 15.6" ekran.
3050 Ti ekran kartı.
8 GB 3200MHz RAM.
512 GB M.2 SSD.

Fiyatı 17.000 TL. İkinci el. 2 ay önce alınmış. Garanti kutu fatura hepsi mevcut.

Açıkçası hem 3050 Ti olması, hem 2 aylık cihaz olması, jelatinlerinin sökülmemiş olması, 165Hz ekranı bu fiyata bana mantıklı geldi. Tüm gün araştırdım zaten.

Peki siz Lenovo'nun bu serisini nasıl biliyorsunuz? Ayrıca durum, "bu fiyata bu alınmaz kardeşim kazıklanıyorsun" mu yoksa "ideal kardeşim yapıştır gitsin" mi?

Fena değil iyi laptop kullanım amacınıza göre değişir ama 16 GB RAM yaparsanız daha iyi olur.

Bir arkadaşım kullanıyor, özellikle fan sesinin aşırı az olması ve premium görünmesi çok güzel.

Merhaba.

i5-11320h işlemci.
165Hz 15.6" ekran.
3050 Ti ekran kartı.
8 GB 3200MHz RAM.
512 GB M.2 SSD.

8 GB RAM takviyesi yapılırsa güzel olacaktır.

Bence biraz bekleyin şu an piyasa yanıyor, yeni yıldan önceki indirimlerin yarısı bile gelse çok rahatlardık. Bir indirim dalgası bekliyorum ben de şu an laptop için.

Bence biraz bekleyin şu an piyasa yanıyor, yeni yıldan önceki indirimlerin yarısı bile gelse çok rahatlardık. Bir indirim dalgası bekliyorum ben de şu an laptop için.
İndirim gelmez bindirim yaparlar.
Ulkenin ekonomisi zaten perisandi ustune tuz biber ekti bu deprem felaketi.
Cihazlarin ucuzlamasi icin dolarin düşmesi ve insanimizin firsatciligi ahlaksızlığı birakmasi lazim.
Sizce bu iki ihtimal olur mu?
Gecen sene 15.5 kya aldigim 5800h islemcili ayni cihaz bu sene ust versiyonlari ciktigi halde ucuzlamadi 26k oldu.

Hocam ya baktım piyasası ikinci el şu an 16-17 arası değişiyor, sıfırı da 20-23 arası. Bir de aldığım cihaz 2 aylık. İçime sindi aslında.

Bu cihaz daha performanslı ve sıfır.

Geri
Yukarı