Lenovo Ideapad Gaming 3 81Y400D9TX klavyenin ortası ve sol tarafı ısınıyor

Ben iade etmedim kendi kendine düzeldi benimki. Hatta normal laptoplardan daha alt seviye sıcaklıklarda oynuyorum oyunlarımı ancak sana da bekle geçer diyemem, benimki geçti seninki ne olur bilemem kardeşim. Bir cızırtı sesinden bahsetmiştim, o rahatsız ediciydi gerçekten. İngilizce, Türkçe tüm interneti taradım ve sonunda onu da çözdüm. Güç planını düzenle kısmından kullandığım plandan işlemci kullanımından maksimum işlemci kullanımını %100'den %99 düşürdüm ses kesildi. İyi forumlar :)
Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim %99'a düşürme mevzusunu ben de biliyorum ancak o da turbonun devreye girmesini engelliyor ve fps kayıplarına sebep oluyor. Sizin cızırtı problemi de büyük ihtimalle coil whine laptop fanları tam perfomans çalışmazken bende de oluyor ilk aldığım zamanlarda kafama çok takıyordum ancak artık pek umursamıyorum yaz aylarında servise yollayacağım laptopu o zaman sizlere de durum hakkında güncelleme yaparım inşallah.

Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim %99'a düşürme mevzusunu ben de biliyorum ancak o da Turbo'nun devreye girmesini engelliyor ve FPS kayıplarına sebep oluyor. Sizin cızırtı problemi de büyük ihtimalle coil whine laptop fanları tam performans çalışmazken bende de oluyor ilk aldığım zamanlarda kafama çok takıyordum ancak artık pek umursamıyorum yaz aylarında servise yollayacağım laptopu o zaman sizlere de durum hakkında güncelleme yaparım inşallah.

Son durum nedir acaba aynısını bende yaşadım bugün.

Yeni konular

Geri
Yukarı