Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00CHTX notebook alınır mı?

AlbertEnisteniz

Picopat
Yer
İzmir,Turkey
KS
Stoch

Stoch

Picopat
Yer
Kadıköy

Alacaksanız direkt buradan alın güvenceniz olsun.

Sipariş verip mağazadan alabilir miyim?

bugraatilla

Centipat
Makaleler
1
Yer
Maldivlerde 26 Tane Sevgilisiyle Güneşleniyor
Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY00CHTX alınır mı?
Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY00CHTX
Alınır hocam. Alternatif olarak bu da alınabilir. Ama attığınız modeldeki işlemci çok güçlü.

Yağmur Kuşsan

Picopat
Yer
Sandalye
Alınır hocam. Alternatif olarak bu da alınabilir. Ama attığınız modeldeki işlemci çok güçlü.
Hocam uzun götürmesi için (Günlük kullanım anlamında) işlemci mi yoksa ekran kartı mı daha önemli. Ben de Acer ve bu bilgisayar arasında kaldım da. Çok güçlü oyunlar oynamam zaten alırsam. Günlük kullanımda kasmaması için işlemci mi daha önemli ?

KS
Stoch

Stoch

Picopat
Yer
Kadıköy
Hocam uzun götürmesi için (Günlük kullanım anlamında) işlemci mi yoksa ekran kartı mı daha önemli. Ben de Acer ve bu bilgisayar arasında kaldım da. Çok güçlü oyunlar oynamam zaten alırsam. Günlük kullanımda kasmaması için işlemci mi daha önemli ?
Oyun için ekran kartı, G.K için işlemci diye biliyorum.

bugraatilla

Centipat
Makaleler
1
Yer
Maldivlerde 26 Tane Sevgilisiyle Güneşleniyor
Hocam uzun götürmesi için (Günlük kullanım anlamında) işlemci mi yoksa ekran kartı mı daha önemli. Ben de Acer ve bu bilgisayar arasında kaldım da. Çok güçlü oyunlar oynamam zaten alırsam. Günlük kullanımda kasmaması için işlemci mi daha önemli?

Hocam yapacağın işe oynayacağın oyuna bağlı. Render alacaksan Lenovo. CS:GO, Valorant oynayacağım dersen yine Lenovo ama ben yüksek grafikli oyun oynaycam dersen benim tercihim Acer olur.

Yukarı