Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00CHTX notebook alınır mı?

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY00CHTX alınır mı?
Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY00CHTX
Alınır hocam. Alternatif olarak bu da alınabilir. Ama attığınız modeldeki işlemci çok güçlü.

Alınır hocam. Alternatif olarak bu da alınabilir. Ama attığınız modeldeki işlemci çok güçlü.
Hocam uzun götürmesi için (Günlük kullanım anlamında) işlemci mi yoksa ekran kartı mı daha önemli. Ben de Acer ve bu bilgisayar arasında kaldım da. Çok güçlü oyunlar oynamam zaten alırsam. Günlük kullanımda kasmaması için işlemci mi daha önemli ?

Hocam uzun götürmesi için (Günlük kullanım anlamında) işlemci mi yoksa ekran kartı mı daha önemli. Ben de Acer ve bu bilgisayar arasında kaldım da. Çok güçlü oyunlar oynamam zaten alırsam. Günlük kullanımda kasmaması için işlemci mi daha önemli ?
Oyun için ekran kartı, G.K için işlemci diye biliyorum.

Hocam uzun götürmesi için (Günlük kullanım anlamında) işlemci mi yoksa ekran kartı mı daha önemli. Ben de Acer ve bu bilgisayar arasında kaldım da. Çok güçlü oyunlar oynamam zaten alırsam. Günlük kullanımda kasmaması için işlemci mi daha önemli?

Hocam yapacağın işe oynayacağın oyuna bağlı. Render alacaksan Lenovo. CS:GO, Valorant oynayacağım dersen yine Lenovo ama ben yüksek grafikli oyun oynaycam dersen benim tercihim Acer olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı