Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00MJTX alınır mı?

Olmaz ve aradaki farkı, 2-3 sene sonra hissedersiniz. Birinde oyunu Low'da oynarken diğer mediumda açacaktır.

Hocam ekstra RAM takviyesi yapabilir arkadaş ve 1660 Ti'dan bile daha iyi neredeyse 5500M.
Siz 1650 bile kullanmamışsınız RX 5600M kullanıyorsunuz 1650 daha iyi diyorsunuz?
Zaten 85 derece olunca işlemci kendisini otomatik kısıyor aradaki FPS farkı olur yine merak etmeyin :)

Hocam ekstra RAM takviyesi yapabilir arkadaş ve 1660 Ti'dan bile daha iyi neredeyse 5500M.
Siz 1650 bile kullanmamışsınız RX 5600M kullanıyorsunuz 1650 daha iyi diyorsunuz?
Zaten 85 derece olunca işlemci kendisini otomatik kısıyor aradaki FPS farkı olur yine merak etmeyin :)

Hocam 5500M daha iyi dedim zaten, yanlış anlamışsınız beni. Ancak 5500M 1660 Ti kadar güçlü değil. Onun Max-Q sürümü gücünde. 50 Ti'dan çok daha ileridedir 5500M.

Hocam peki TN panel IPS panel farkı gözden kaçacak bir fark mı?

Bravodaki TN panel IPS-level olarak geçiyor ve IPS'in neredeyse birebir aynısı. Bir fark göreceğinizi sanmıyorum.

hocam bu nasıldır 2 lira fark var
Hocam 5500M daha iyi dedim zaten, yanlış anlamışsınız beni. Ancak 5500M 1660 Ti kadar güçlü değil. Onun Max-Q sürümü gücünde. 50 Ti'dan çok daha ileridedir 5500M.

Bravodaki TN panel IPS-level olarak geçiyor ve IPS'in neredeyse birebir aynısı. Bir fark göreceğinizi sanmıyorum.

peki buna uygun bir ram öneriniz var mı hocam bravo 15 e
Ekran 60Hz, işlemci Ryzen 5 ve ekran kartı 5300M(1650 Ti MAX-Q). Aradaki farka değer kesinlikle.
birde control center gibi uygulamalar var mı msi ilk defa kullanıcısı olucam soruyorum
Ekran 60Hz, işlemci Ryzen 5 ve ekran kartı 5300M(1650 Ti MAX-Q). Aradaki farka değer kesinlikle.
sizle iletişime geçecim bir adres var mı ?

Peki buna uygun bir RAM öneriniz var mı hocam bravo 15'e

Bir de Control Center gibi uygulamalar var mı MSI ilk defa kullanıcısı olacağım soruyorum

Sizle iletişime geçecim bir adres var mı?

Maalesef yok, ancak 8 GB 3200MHz SO-DIMM RAM'ler in tamamı olur.
Dragon Center uygulaması var, fan ayarları performans seçimleri oradan yapılır. @Arda Demirkıran kullanıcısı merak ettiğiniz bir şey varsa müsaitse cevaplar.

Geri
Yukarı