Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K0Tx RTX 3060 laptop nasıldır?

zaponn

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynamayı seven biriyim “lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K0Tx” bu modeli satın almayı düşünüyorum, bu bilgisayarı daha önce kullanmış olanlar veya bilgi sahibi olanlar görüşlerini belirtebilir mi?

Link: Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82K200K0TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Alt modelini kullanıyorum, gayet güzel cihaz Amazon'dan olmasida ayrı iyi sıkıntı çıkarsa rahatça iade edersiniz.

Oyun oynamayı seven biriyim “lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K0Tx” bu modeli satın almayı düşünüyorum, bu bilgisayarı daha önce kullanmış olanlar veya bilgi sahibi olanlar görüşlerini belirtebilir mi?

Link: Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82K200K0TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Hocam ben 1 hafta önce 8gb olan modelini aldım yüksek ayarda oyun oynadım gayet başarılı şimdi +8gb ram takviyesi yaptım cihazda baya farketti resmen ama 6 ay sonra nasıl olur bilmiyorum bildiğim kadarıyla macun değişimi için servis yapmak zorundaymış indirim yakalarsan kaçırma derim.

Aynı cihazı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Cihazda donanımsal herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Sadece ufak tefek yazılımsal problem oldu ama halletim. 5600H diğer Ryzen 7'li işlemciye göre yaklaşık 10-20 derece daha sıcak çalışıyor bütçeniz varsa Ryzen 7'li modeli almanızı şiddet ile tavsiye ederim.

Cihazı aldıkdan sonra cihaz hakkında açtığım 2 konu başlığı:
1656706137640.png

Aynı cihazı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Cihazda donanımsal herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Sadece ufak tefek yazılımsal problem oldu ama halletim. 5600H diğer Ryzen 7'li işlemciye göre yaklaşık 10-20 derece daha sıcak çalışıyor bütçeniz varsa Ryzen 7'li modeli almanızı şiddet ile tavsiye ederim.

Cihazı aldıktan sonra cihaz hakkında açtığım 2 konu başlığı:
Eki Görüntüle 1438063

Bence de R7 alınmalı ama fiyat farkı ne kadar. Öyle çok oyun oynayan birisi değilim oynadığımda da sıkıntı çıkarmasını istemem açıkçası ama RTX3060 3-5 sene götürür gibi geliyor tabii ki +8 GB RAM ile beraber.

Bence de R7 alınmalı ama fiyat farkı ne kadar. Öyle çok oyun oynayan birisi değilim oynadığımda da sıkıntı çıkarmasını istemem açıkçası ama RTX3060 3-5 sene götürür gibi geliyor tabii ki +8 GB RAM ile beraber.
Yaklaşık 2 bin lira oynuyor. Oyun amaçlı kullanmayacaksanız 10 yılda götürür.

Sorun düşük fps almam. Lolde full ayarlarda 150 fps. Valoranta 170 fps alıyorum. AC Odyssey de 53-60 arası alıyorum.(en yüksek grafiklerde hepsi) .Bu bilgisayar özellikleri için bunun çok düşük olduğunu düşünüyorum çok bilgim olmadığı için buraya danışmak istedim. Sizce de düşük mü?

Konu açın hocam sorun nedir?
Merhaba konu açtım.

Cihazı aldıkdan sonra cihaz hakkında açtığım 2 konu başlığı:
Eki Görüntüle 1438063
Oyunlarda kaç fps alıyorsunuz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı