Lenovo Ideapad Gaming 3 adaptör sorunu var mı?

90 altına düşmüyordu, 95-96-97 görünce aniden düşüyordu sanırım işlemci gücünü kısıyordu. Oyunlarda gerçekten L340 Gaming serisi bayağı ısınıyor kullananlar bilir. Biraz da gürültülü çalışır oyunda.
@KomoG2M İstanbul'da yaşıyorum ve henüz sıcak havalar gelmedi bile. :)

Kullanıştan kullanışa bağlı. Nasıl kullandıysanız artık bilgisayarı :). Güzel temizle ve laptop tutucuyula her şey çözülüyor.

Laptopu rahat rahat kullanamayacaksam kitap koyarak falan uğraşacaksam hiçbir anlamı kalmıyor uğraşılmaz onlarla hem o bütçede tercih edilecek model bile değil.

Fiyatına göre çok iyi bir model. Hem oyun oynamayacaksanız da altına kitap koymanıza gerek yok. Zaten i5 9300H multitask sonucunda ısınması ile ünlü bir işlemci. Arkada DC + Chrome açıksa ısınması normal.

Son düzenleyen: Moderatör:
90 altına düşmüyordu, 95-96-97 görünce aniden düşüyordu sanırım işlemci gücünü kısıyordu. Oyunlarda gerçekten L340 Gaming serisi bayağı ısınıyor kullananlar bilir. Biraz da gürültülü çalışır oyunda.
@KomoG2M İstanbul'da yaşıyorum ve henüz sıcak havalar gelmedi bile. :)

Bu arkadaşta 97'leri görmüş.

Aynı model mi sizce bu laptop. Linkteki model ile.

Aynı model mi sizce bu laptop. Linkteki model ile.
Biz konudaki ideapad 3’ü tartışmıyoruz kardeşim arkadaşın l340 gaming’i var ısınma sorunlu bu model illa bunu al ısınmıyor diyor konu sahibine.
kullanıştan kullanışa bağlı. nasıl kullandıysanız artık bilgisayarı :). güzel temizle ve laptop tutucuyula herşey çözülüyor

fiyatına göre çok iyi bir model. hem oyun oynamayacaksanız da altına kitap koymanıza gerek yok. zaten i5 9300h multitask sonucunda ısınması ile ünlü bir işlemci. arkada dc + chrome açıksa ısınması normal.
Tamam kardeşim adam 15 bin tl versin sorunlu bi laptop alsın okey birşey demiyorum.

Biz konudaki ideapad 3’ü tartışmıyoruz kardeşim arkadaşın l340 gaming’i var ısınma sorunlu bu model illa bunu al ısınmıyor diyor konu sahibine.

Tamam kardeşim adam 15 bin tl versin sorunlu bi laptop alsın okey birşey demiyorum.
sen 15k olan modelini diyon :). ben zamanında 7k ya aldım şuan benim 15irh modeli satılmıyor ve en son 1 ay önce 8200 dü. 15k lık modeline gelirsek i7 9750 ısınmaması gerek?

Lenovo idepad L340 laptop kesinlikle ısınma sorunlu sorunun tek bende olduğunu sanmıyorum ayrıca Lenovo idepad Gaming 3 laptop L340'ın üst modelidir soğutması sağ ve sol tarafa hava çıkışı eklenerek geliştirilmiştir bu sebeble soğutmada Ideapad Gaming 3 önce geçmektedir.

Geri
Yukarı