Lenovo Ideapad Gaming 3 adaptörü yetersiz mi?

Zephyrus 1.6kg, ince ve pili diğer modellere göre çok çok daha iyi. Günlük kullanımınızı çok rahat çıkarır. Dışarıda kullanacaksanız Zephyrus açık ara önde bence. Pil performansı vs çok önemli değilse şu anda RTX 3060'lı Lenovo modeli indirimde 16200 TL. Ekran kartı çok çok daha iyi eğer uzun yıllar oyun performansı açısından sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bu fiyata kaçmaz hocam. Ancak pil, ağırlık vs önemliyse Zephryus'da kaçmaz :)
Çok iyi fiyatı. İndirim konusunu açın istiyorsanız.

Zephyrus 1.6kg, ince ve pili diğer modellere göre çok çok daha iyi. Günlük kullanımınızı çok rahat çıkarır. Dışarıda kullanacaksanız Zephyrus açık ara önde bence. Pil performansı vs çok önemli değilse şu anda RTX 3060'lı Lenovo modeli indirimde 16200 TL. Ekran kartı çok çok daha iyi eğer uzun yıllar oyun performansı açısından sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bu fiyata kaçmaz hocam. Ancak pil, ağırlık vs önemliyse Zephryus'da kaçmaz :)
Iyi fiyatmis.

2K %100sRGB ama.
Tasarımı ROG'a bin basar.
Hele hele 15k ise yumulunur.
(Neden tüm bu indirimler ben laptopu aldıktan sonra geldi?)
cidden hocam ya bende gecen hafta aldim pisman oldum indirime giren pclere bak hepsi cok iyi :/

Anlıyorum hocam. Bu Lenovo Ideapad'lerdeki adaptör watt sorunu bu üründe de var mıdır acaba? Kafamı o konu çok kurcaladı araştırdığımda.

Anlıyorum hocam. Bu Lenovo Ideapad'lerdeki adaptör watt sorunu bu üründe de var mıdır acaba? Kafamı o konu çok kurcaladı araştırdığımda.
yok bu 170 watt adaptörlü

Hocam bu modelinde yok diye biliyorum çünkü 170W adaptör ile geliyor. Ayrıca bu modelin pili 60wh diğer Lenovo'ların 45wh yani çok berbatta bir pil performansı almazsınız. Bu fiyata bundan iyisi şu anda yok.

Hocam bu modelinde yok diye biliyorum çünkü 170W adaptör ile geliyor. Ayrıca bu modelin pili 60wh diğer Lenovo'ların 45wh yani çok berbatta bir pil performansı almazsınız. Bu fiyata bundan iyisi şu anda yok.

Anlıyorum hocam, şu an alıyorum bunu o halde. DDR5 sanırım bu, RAM yükseltmesi yapılabiliyor mu şu an? Mesela MediaMarkt'den bunu talep edebiliyor muyuz acaba?

O zaman cok cok daha iyi, ben oyumu her türlü Zephyrus'a veriyorum.
Hala onerim kendisi.
@Çaç ASUS ROG'da da webcam yoktu galiba.

Hocam konu disi ama profilinize nasil yazicagimi bilmiyorum :D
Anlıyorum hocam, şu an alıyorum bunu o halde. DDR5 sanırım bu, RAM yükseltmesi yapılabiliyor mu şu an? Mesela MediaMarkt'den bunu talep edebiliyor muyuz acaba?
ddr5 ulkeye gelmedi diye biliyorum varsada pahalidir eklemezler
ekstra olarak bu model ddr5 degilmis hocam ddr4
IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15ACH6,Model:82K200JYTX burdan istediginiz ozelligine bakabilirsiniz.

Yok hocam bu DDR4.DDR5 olan 1-2 model var şuanda sanırsam ve şuanda ayrı satılan DDR5 ram ülkede yok laptop için diye biliyorum.Gelince zaten 1000 TL’nin altında olmaz.

Geri
Yukarı