Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

Bütçe
10.000

Cawold

Picopat
Yer
Ankara
İyi sabahlar, iyi forumlar herkese. Oyun oynamak için ve her yere götürebilmek için bir laptop almam gerekiyor. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. 16 GB RAM olmasına dikkat ettim. Sizce bu laptop alınır mı? Bütçem 10.000 TL. Lütfen masaüstü önermeyin.

Son düzenleme:

SEMIKAANCAKIR

Picopat
İyi sabahlar, iyi forumlar herkese. Oyun oynamak için ve her yere götürebilmek için bir laptop almam gerekiyor. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. 16 GB RAM olmasına dikkat ettim. Sizce bu laptop alınır mı? Bütçem 10.000 TL. Lütfen masaüstü önermeyin.

Evet alınır AMD olanlar da ısınma sorunu yok sadece Intel'lerde var bir de bu Lenovo'larda hafif cızırtı var oyunlarda ama kulakla duyamazsınız.

Radeon RX 5500M

Centipat
Makaleler
8
Yer
MSI all-AMD laptop yetkili servisi.

Alınır gayet güzeldir.

SEMIKAANCAKIR

Picopat
1660 Ti'lı sorunu olmayan 10k ya bilgisayar var mı? Acer Nitro ve Lenovo Legion harici.

Acer vardı en son.
Alınmaz. Monster veya HP Omen daha iyi bir tercih olur. Lenovo oyun bilgisayarları iyi değil hem de ederinden daha pahalı.

L340 değil bu Ideapad Gaming 3 farkındasınız değil mi?
Alınır gayet güzeldir.

MSI Alpha 17 mi var sizde.

Yeni konular

Yukarı