Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

İshanylcn

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi, "Lenovo Ideapad Gaming 3, AMD R5 4600H, 8GB, 1 TB + 256 GB SSD, GTX1650Ti, Freedos, 15.6 FHD, Taşınabilir Bilgisayar, 82EY00D3TX" alınır mı? Bu bütçeye yakın önerdiğiniz gaming laptop var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi, "Lenovo Ideapad Gaming 3, AMD R5 4600H, 8GB, 1 TB + 256 GB SSD, GTX1650Ti, Freedos, 15.6 FHD, Taşınabilir Bilgisayar, 82EY00D3TX" alınır mı? Bu bütçeye yakın önerdiğiniz gaming laptop var mı?
Ben bir düşük modelini kullanıyorum ve memnunum. Fiyatındaki en iyisi diye düşünüyorum ama yine de bütçe belirtirseniz ona göre farklı önerebiliriz.

Başlıkta da belirttiğim gibi, "Lenovo Ideapad Gaming 3, AMD R5 4600H, 8 GB, 1 TB + 256 GB SSD, GTX1650 Ti, FreeDOS, 15.6 FHD, Taşınabilir bilgisayar, 82EY00D3TX" alınır mı? Bu bütçeye yakın önerdiğiniz Gaming laptop var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyebilirsiniz çok iyi bir video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyebilirsiniz çok iyi bir video.
Bu videodaki model R7 4800H işlemciye sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı