Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

Bütçe
8500

ozzyozzi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Gündelik işlerimi halletmek ve yılda en fazla 2 defa oyun oynamak için bu bilgisayar alınır mı? Masaüstü bilgisayarım var fakat sınavlara çalışmak için sürekli laptop kullanıyorum. Bu özellikteki bilgisayarlar 10k barajını açmış. Acaba Hepsiburada'daki kampanya ile beraber 8711 liraya bu bilgisayar alınır mı? Kronik sorunudur falan bir sıkıntısını bilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayarı oyun oynayacak bir arkadaşıma tavsiye ettim. Gerek oyun gerekse üniversite ödevleri ve online dersler için oldukça yeterli bir bilgisayar. Şu ana kadar kronik bir sorun görmedik.

Bu bilgisayarı oyun oynayacak bir arkadaşıma tavsiye ettim. Gerek oyun gerekse üniversite ödevleri ve online dersler için oldukça yeterli bir bilgisayar. Şu ana kadar kronik bir sorun görmedik.
satın alanları okuyunca yok ekranı kötü renkleri berbat yeterince iyi değil hızı beklediğim gibi değil yazmışlar. 1650ti ve 16gb dual 3200mhz ramler ile piyasada ben bu fiyata bulamadım ama işte insanlar kafa karıştırmak için mi yazıyor bilemedim

satın alanları okuyunca yok ekranı kötü renkleri berbat yeterince iyi değil hızı beklediğim gibi değil yazmışlar. 1650ti ve 16gb dual 3200mhz ramler ile piyasada ben bu fiyata bulamadım ama işte insanlar kafa karıştırmak için mi yazıyor bilemedim
Ben de bu modeli almayı düşünüyorum. Aksine pek o kadar fazla kötü yorum görmedim. Sadece nadiren Coil Whine sorunu oluyormuş. O da şans işi biraz.

Teknoloji şans işidir. 5 yıl önce bir bilgisayar aldım. ASUS marka, hatta modelini de yazayım N550jk. 3 kez değişime gitti, her gelen sorunlu çıktı. Bu nedenle ekranda ölü piksel gibi şeylerin çıkması durumu her zaman için şansınıza bağlı olarak vardır. Ancak ben bilgisayarın bizzat kurulumunu yapıp ara ara ayarlarını düzenleyen kişi olarak gerek performansından gerekse ekran ve ses kalitesinden oldukça memnun kaldım. Sadece klavye konusunda biraz çekimserim çünkü ben Lenovo'nun klavyesini oldum olası kullanamıyorum. Hissiyat ve tuş yüksekliği garip geliyor. Bunu merak ederseniz bir teknoloji mağazasında bakabilirsiniz teşhir ürünlerine. Aktif şekilde GTA V oynuyoruz. Full ayarlarda gayet akıcı bir oyun sunuyor ve ısınması gayet normal. Ayrıca Valorant ve LoL oyunlarında da çok iyi FPS veriyor. Hızlı açılıp alıcı bir deneyim sunuyor. Office programlarını rahat açıyor ve şu ana kadar donma, kasma olayı hiç duymadım. Onun haricinde özel aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı