Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

rmznkrtl

Hectopat
Selamünaleyküm. Ryzen 7 4800H işlemci ve GTX 1650 Ti ekran kartli olan Lenovo Ideapad Gaming 3 almayı düşünüyorum. Sizce beni medium ayarlarda kaç yıl idare eder? Benim için önemli olan akıcılık kasma olmasın yeter. Bu yorumun üzerine sizlerin düşüncelerini bekliyorum. Allah'a emanet olun.

Ben aynı laptopu kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadı çoğu oyundada maksimumda oynuyorum ama onun yerine biraz daha para ekleyip RTX 3050'li laptop alabilirsiniz fakat bu laptopta gayet iyi kullanıyorum memnunum.

Lenovo ideapad serisini asla tercih etmem leğen plastiği kullanıyor 2 senede elimde kaldı usb 3.0 yuvaları bile koptu. Lenovo'da thinkbook veya legion dışında bir model düşünmemek gerekli.

Selamünaleyküm. Ryzen 7 4800H işlemci ve GTX 1650 Ti ekran kartli olan Lenovo Ideapad Gaming 3 almayı düşünüyorum. Sizce beni medium ayarlarda kaç yıl idare eder? Benim için önemli olan akıcılık kasma olmasın yeter. Bu yorumun üzerine sizlerin düşüncelerini bekliyorum. Allah'a emanet olun.

Genel olarak güzel işine yarar oyun da oynatır ama işlemcisi klavyenin solunda o yüzden laptop yük altında elinizi yakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı