Lenovo IdeaPad Gaming 3 alınır mı?

Bütçe
20000
Ne kadar ısınıyor? Ona bakarsak her laptop ısınıyor.

İdepad serisinin tamamı ısınıyor dandik bir mühendisliği var. Lenovo Legion dışında Lenovo alınmaz bence.

15000 TL iken GTX 1650 modelin almıştım şu an kullanıyorum ve Warzone Halo Infinite RDR2 gibi oyunları yüksek ayarlarda 70 FPS oynatıyor.

Benimki boşta elli derece çalışırken 70 derece daha 3 aylık.

Bende de öyleydi sonra felaket bir ısınma başladı CS:GO en düşük ayarlarda bile kasıyor.

Hocam doğrudur fakat hem müşteri hizmetleri hem de satıcı 115 watt diyor hangisi doğru 🤣
Ben daha doğruyum hocam 😂 internette arastirisaniz her yerde 100w olarak geciyor

İdepad serisinin tamamı ısınıyor dandik bir mühendisliği var. Lenovo Legion dışında Lenovo alınmaz bence.

Bende de öyleydi sonra felaket bir ısınma başladı CS:GO en düşük ayarlarda bile kasıyor.

Ideapad serisinin tamamını kullandinmida eminsin bu kadar? Kendimde kullaniyorumda hani ondan diyorum.
Ideapad serisinin tamamını kullandinmida eminsin bu kadar? Kendimde kullaniyorumda hani ondan diyorum.
siz hangi modeli kullanıyorsunuz sizin performans nasıl

Evet eskiden L340 vardı.

Dostum Lenovo idepad L340 ya da Gaming 3 overheating yaz Google'a binlerce şikayet görüceksin.

L340i kullanarak tum modellerimi kullanmış oldun ipg3'de kactane farkli model var.

Yeni konular

Geri
Yukarı